Dirbu su organizacijomis, siekiančiomis vykdyti ir valdyti pokyčius savo vidinės bei išorinės komunikacijos erdvėse. Koučingo kultūros diegimas komandoje – esminis įrankis įmonei, norinčiai reanimuoti savo komandos motyvaciją bei kūrybinį – komandinį darbą su tikslu tobulinti įmonės išorinę komunikaciją, t.y. tikslingai atpažinti klientų poreikius ir orientuoti savo sprendimus į šių poreikių valdymą, kūrimą ir realizavimą.

Koučingas vadovams – Executive coaching – specializuotas dėmesys samdyto įmonės vadovo savirealizacijos erdvės klausimams, jo savitobulinimuisi bei asmeninės pusiausvyros paieškoms. Rezultatas – perleistas (restart’intas) vadovo susidomėjimas savo darbu, naujų perspektyvų atradimas, asmeninio potencialo ir jo panaudojimo įrankių atradimas.

Asmeninis koučingas – Life (Gyvenimo) – arba Goal (tikslų – verslo) koučingas – asmeninės konsultacijos visiems, norintiems efektyviai gilintis į savo gyvenimo subtilybes ir numatyti bei valdyti nuolat vykstančius pokyčius savo asmeninėje arba profesinėje veikloje.

[email protected] / www.bepatarimu.lt