Turiu ilgametę žurnalistės ir redaktorės darbo patirtį, esu įgudusi dirbti itin operatyviai ir kartu kokybiškai, lengvai perprasti įvairias sritis, priimti konstruktyvius sprendimus sudėtingose situacijose, gerai išmanau žiniasklaidos darbo specifiką.

Rašau įvairaus pobūdžio viešųjų ryšių tekstus ir straipsnius, susijusius su ekonomika, verslu, psichologija, saviugda, sveika gyvensena, kultūra ir pan.

Galiu išplatinti tekstus bendriems ir specialiai parinktiems žiniasklaidos kontaktams elektroniniu paštu. Taip pat atlikti stebėseną, kuri reikalingas patikrinti platinimo efektyvumą ir prireikus peržiūrėti komunikacijos strategiją.

Kreipkitės, jeigu Jums reikia suredaguoti tekstus prieš juos viešinant arba pateikiant žiniasklaidai.

Kuriu turinį socialinių tinklų „Facebook“ ir „LinkedIn“ paskyroms.

Galiu padėti, jeigu ruošiatės teikti interviu radijui, televizijai, arba turite parengti atsakymą žurnalistams.

Taip pat kreipkitės, jeigu Jums reikia konsultacijos komunikacijos klausimais. Pavyzdžiui, jeigu norite sužinoti: kaip sudaryti Jums reikiamų žiniasklaidos kontaktų sąrašą; kokiu laiku palankiausia siųsti pranešimus spaudai; kaip reaguoti tam tikroje situacijoje, susijusioje su žiniasklaidos darbu; kaip pasirinkti, su kokiomis žiniasklaidos priemonėmis bendrauti; kaip įdomiai ir efektyviai pateikti informaciją apie tam tikrą Jūsų ar įmonės veiklą, įvykį ir pan.

Susisiekite.