Jau virš aštuonerių metų dirbu C/C++ programuotoju. Profesionalų darbą pradėjau programuodamas mikrovaldyklius PIC, Atmega, Philips. Taip pat turiu nemažai patirties, kurdamas programas Windows operacinei sistemai (desktop applications), todėl be loginio mąstymo įgijau ir nemažai supratimo apie patogių vartotojų sąsajų kūrimo principus (usability).
Paskutiniuosius 5-is metus mano pagrindinė specializacija yra mokėjimo terminalų programavimas. Gerai išmanau bankinių kortelių sritį, bei EMV.
Stengiuosi sau kelti aukščiausius švaraus kodo (clean code) rašymo reikalavimus, todėl mano kodas visada yra lengvai suprantamas kitiems programuotojams, o tai leidžia jį nesunkiai per panaudoti esant poreikiui.
Prie rašomo kodo visada pridedu automatinius testus, kurie leidžia lengviau suprasti, jo veikimą, bei leidžia patikrinti ar kodo logiką nebuvo pažeista įvedant naujus pakeitimus, kuriuos iššaukia nuolat besikeičiantys verslo poreikiai.
Turiu nemažai patirties aiškinantis, bei tvarkant apleistą, visiškai nedokumentuotą ir neaiškų kodą, kuris tuo pačiu metu yra nepakeičiamas ir kritinis verslui ir kurio, kaip rodo praktika, Lietuvos įmonėse tikrai netrūksta. Todėl galiu padėti dokumentuojant bei tvarkant (atlikti code refactoring) esamus projektus.
Dirbdamas pradedu nuo to, jog padedu klientui suprasti, ko jam tiksliai reikia, stengiuosi, kad kartu viską pakankamai smulkiai detalizuotume, o tik tada imuosi darbo.
Pagrindinį malonumą darbe man teikia žinojimas, jog tavo produktu naudojasi daug žmonių ir jiems tai suteikia realią naudą, o tu už tai gauni atlygį, kuris gali suteikti naudą tau ir tavo artimiesiems.

vitalij@programuotojas.lt / 860346625