Muzika, garsų menas ir industrija

Įvairios medžiagos įgarsinimas

Įvairios medžiagos įgarsinimas ir montavimas.

Radijo klipų gamyba, autoatsakiklių, audio knygų, filmų ir kitos medžiagos įgarsinimas. Esant poreikiams galiu pritaikyti muzikinį foną jūsų įgarsintam tekstui, atlikti kitus montavimo darbus. Galima klausti dėl įgarsinimo ar montavimo atskirai. Taip pat kuriu muzikines aranžuotes bei kitą audio medžiagą. Galiu vykti įvairių intervių paėmimui bei jų įrašymui su kokybišką įrangą. Kokybiškai galiu įrašyti konferencijas, seminarus ir kt.

Pavyzdžių galite rasti:

error

Garso dizaineris, muzikos aranžuotojas

Patirtis dirbant pagal autorines sutartis kuriant garso takelius multimedijai: tv ir radio reklamos garso takeliai, garso dizainas, radijo stočių šaukiniai, internetinių puslapių ir e-card garso takeliai,
Šiuolaikinės muzikos kompozitorius, aranžuotojas bei tekstų autorius. Demonstracija: www.dxginger.com/showcase/

867718274

error

Muzikos prodiuseris, videografas

Turiu daugiau nei 10 metų patirtį elektroninės muzikos prodiusavime, bei 8 metų video montavime.
Baigiau KTU muzikos technologijų specialybę, įsigyjau audiovizualinio meno bakalauro diplomą. 2011 metais su kolega įkūrėm studiją “Juolab”. Dirbam pagal individualios veiklos pažymas. Mūsų studijos veikla neapsiriboja vien muzikos kūryba radijo stotims, internetinėms svetainėms, dj ar gyviems pasirodymams. Taip pat gaminame audio reklamą, garso takelius, darome balso ir instrumentų įrašus, daugiakanalių irašų apdirbimą, miksavimą, post produkciją, taip pat filmuojame bei montuojame video medžiagą.

juolab.com / 864062001

error

Garso režisierius

2008 metais baigiau audiovizualinio meno bakalauro ir režisūros studijas LMTA (Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija).

Nuo 2005 metų dirbau prie įvairių televizijos ir kino projektų, pradedant nuo Dangus, Dangus II, 9,5 savaitės, Pinigų Taksi, Taip arba Ne, filmas apie Be To Gether festivalį, dokumentinis filmas su History Chanel apie Šiaurės ašigalį, keletas trumpametražių filmų ir apie 50 skirtinų reklamų Lietuvos ir tarptautiniams užsakovams.

Nuomuoju garso įrašymo technika, portatyvinį pultą SQN 5, recorderį TASCAM DR-100 ir Roland R-26 (6 kanalų rekorderis). Taip pat įvairūs mikrofonai ir jų priedai, radijo sistemos.

Nuo 2012 metų rudens teiksiu ir įrašų studijos paslaugas.

Prašome susisiekti

Audio koregavimas (redagavimas)

Audio ir video yra mano hobis ir labai didelė gyvenimo dalis.. Jei kam trūksta laiko – galiu už mokestį pagelbėti. Jau keleri metai domiuosi CD/DVD disku ypatybėmis. Savarankiškai esu atlikęs nemažai audio koregavimo, miksavimo, triukšmo šalinimo rankiniu būdu ir panašių darbų. Garso apdorojimo programos “Cool Edit”, “Gold Wave” ir pan. Turiu daug praktikos su video kompresija. Kodavimo algoritmai, CD/DVD diskų turinio paruošimas. Standartiniai ir hibridiniai CD. DVD apdorojimo programos “DVD Decrypter” (nemokama), “Apollo DVD Copy”, “DVDFAB”. Vaizdo apdorojimo programos “VirtualDub” (nemokama), “Auto Gordian Knot” (nemokama), “Dr.DivX”.

arunas.paugis@gmail.com / 37065815890

error

Muzika/kūriniai

Esu laisvai samdomas kompozitorius. Muzikos srityje turiu 8 metus patirties. Gebu kurti įvairių stilių kūrinius, trumpus muzikinius takelius reklaminiam klipams, taip pat aranžuoju kūrinius. Galiu sukurti muziką pateiktiems dainos žodžiams.

error