WEB, IT, programavimas, administravimas

Aplikacijų/žaidimų kūrimas (iOS/Android)

Esu mobilių aplikacijų bei žaidimų programuotojas. Galiu sukurti bet kokio tipo aplikaciją kaip iOS taip ir Android platformai. Turiu patirties kuriant 2D žaidimus kuriuos programuoju Cocos2D/Cosos2Dx, Box2D framework’u pagalba. Naudoju pagalbines programas, tokias kaip: Ps, Ai, LevelHelper, TexturePacker.

370 604 68820

Looking for .Net developer

Start: ASAP
Duration: 3+ months
Type: Freelance
Work location: Onsite in Vilnius

Responsibilities:

As a Software Engineer, you will mainly be responsible for writing
optimized code for .NET Core platform on your own or with minimum
of supervision. You will dive in and participate in every part of the
process. From feature design review, to implementation and
documentation, code reviews,

Programuotojas

Freelancer,su aukštuoju išsilavinimu bei 20 metų darbo patirtimi informacinių technologijų srityje.
Internetinių tinklalapių kūrimas, internetinių parduotuvių kūrimas, priežiūra, administravimas. Intranetinių, įmonių procesų valdymo sistemų kūrimas.
Buhalterinės apskaitos pagrindai, duomenų sinchronizavimas tarp apskaitos programų ir internetinių parduotuvių.
Domina darbas su naujomis verslo idėjomis, projektais, jų įgyvendinimais. Duomenų bazių tvarkymas, optimizavimas, duomenų atvaizdavimas reikiamu pjūviu Įvairaus sudėtingumo internetinių svetainių kūrimas Socialinių tinklalapių

Programuotojas

Turiu MCAD (Microsoft Certified Aplication Developer) sertifikaciją. Galiu kurti WEB arba desktop sprendimus.

8 699 01556

ITS Administratorius (Linux, FreeBSD)

Linux/Unix serveriu prieziura (Mail, Fileshare, Firewall, DNS, FTP, HTTP, VoIP, FAX, Backup, Proxy serveriai ir kt.) Tinklo prieziura- CCNP sertifikatas nuo 2008m.; VoIP – Asterisk sistemu diegimas.

Tai ne tik darbas – tai malonumas! 🙂

37065750272

Web dizaineris

Tinklapiu kurimas ir administravimas. Darbai vykdomi kokybiskai ir laikantis terminu. Stazas daugiau nei 4 metai.
Daugiau informacijos rasite www.amsdizainas.lt

37064012322

IT priežiūros inžinierius

Prižiūriu ivairių įmonių IT ūkius(Kompiuteriai,serveriai su windows šeimos operacinėmis sistemomis. Tinklo priežiūra ir saugumo užtikrinimas, IT auditai, konsultacijos, pirkimų organizavimas). Turiu Microsoft sertifikatus (MCP,MCDST).

370 675 58700

IT specialistas

Turiu kompiuterinių tinklų ir kompiuterių eksplotavimo 6 metu patirtį. Administruoju UNIX (debian) ir windows serverius, projektuoju ir diegiu sistemas. Programuoju c+, PHP, HTML, JAVA, JavaScript, delphi kalbomis. Esant reikalui galiu ismokti bet kokia kalba. Dirbu su MYsql, firebird DBMS. Domiuosi kompiuterinių sistemų valdymų ir diegimu bei projektavimu. Kompiuterinių tinklų saugumas. Sistemų analizavimas. Konsultavimas IT klausymais. Domiuosi muzika, elektrotechnika, menu, psichologija

Web projektai su ASP.NET

Jeigu Jums reikia nedidelės interneto svetainės/parduotuvės arba programos su .NET, ASP, ASP.NET, C# tai būtinai kreipkitės. Dirbu kokybiškai, kainos nedidelės. (Į elaiškus ir pokalbius Skype darbo dienomis atsakysiu greitai.)

violetine@gmail.com

forget-me-not–

Web programuotojas

Karpau ir programuoju paruoštus dizainus. Darbus atlieku greitai ir kokybiškai (kodas tikrinamas crossbrowser). Kaina sutartine (priklauso nuo tinklapio sudėtingumo). Galiu tinklapius pilnai suprogramuoti naudojant WordPress. Susisiekite el.pastu arunijus@gmail.com

Programavimas

Esu baigęs informatikos bakalauro studijas VU. Programavimas: C, C++, Java. Duomenų bazės: MySQL, DB2. WEB kurimas: XHTML, CSS, JavaScript, AJAX, XML.

370 605 49531

IT sistemų administratorius

Administruoju Windows serverius, diegiu ir konfigūruoju SQL serverius, organizuoju duomenų bazių kopijų darymą ir atstatymą. Administruoju Windows terminalinius serverius, diegiu įvairius virtualizavimo ir virtualių darbo vietų sprendimus. Projektuoju vietinių ir bevielių tinklų infrastruktūra. Sprendžiu įvairias problemas susijusias su kompiuterių technine ir programine įranga. Diegiu ir prižiūrių buhalterines/verslo valdymo programas “Skaita” ir “Rivilė”. Planuoju IT sistemų trikdžių atkūrimą. Kuriu įvairius internetinius

Web arba Java/Python programuotojas

Programuoju galyma sakyti nuo vaikystes. Pirma programa parašiau budamas 14 metų. Turbut dėl to ir įstojau į VU, įgyti informatikos specialybe (baigynėju ketvirtą kursą).
Didžiausia darbo patirti aišku sudaro IT specializuojantis įmonės. Turiu beveik dvieju metų patirties kuriant WEB svetainės ir programas (Daugumą iš kurių yra PHP+MYSQL+Javascript projektai). Taip pat rašau ir desktopines applikacijas, nauduojant Java, Python arba Ruby (off-rails).

Programuotojas

sugebu Dirbti su Maya, photoshop, after effects. programomis.

+45 50 26 48 40

WEB programuotojas

Esu Šarūnas Norkus, individualus asmuo kuriantis internetines svetaines ir web aplikacijas. Dirbdamas bendradarbiauju su web dizaineriu, todėl darbas yra atliekamas žmonių kurie išmano savo sritį.

shar.lt / 37060691753

PHP/FLASH PROGRAMUOTOJA

Esu patyrusi WEB (PHP/FLASH) programuotoja. Dirbu prie įvairių web projektų, svetainių, vizualizacijų, žaidimų. Atlieku SEO darbus. Dirbu kokybiškai, greitai.

860857949

Informacinių sistemų projektavimas

Baigiau KTU. Galiu imtis PHP, CSS, Javascript, HTML, XML, mysql programavimo darbu. Baneriai, web dizainas. Surinkinet tekstus ar juos kurti, redaguoti. Administruoti web svetaines. Perdarinėt į populiarių TVS dizainą pagal jūsų turimą.

www.marykas.lt

Android + Web programuotojas

Programuoju Android mobiliai platformai ir WEBui. Web: PHP, MySQL, jQuery, CSS, HTML5. Be problemų ir su aukšta kodo, spartos, optimizacijų ir galutinio rezultato kokybe kuriu aplikacijas – tiek naudotojo, tiek serverio pusėje. Patirtis su CakePHP, Zend framework, Drupal, WordPress ir kt. Įgyvendinu tiek technologiškai atskirus projektus, tiek jungtinius (pvz. Android klintas + web + serverinis kodas Android ir web dalims).

PHP programuotojas

Turiu ilgalaikę sukauptą patirtį WEB srityje, kuriu verslo valdymo sistemas, unikalius sprendimus, paprastus tinklalapius ir Android App. Esu susipažinęs s Joomla, WordPress, Prestashop, OpenCart TVS programavimu ir galimybių plėtinių.

37069377773