Lektoriai, konsultacijos, mokymai, ugdymai

Kūno kalbos mokymai

Laura Šukienė – kūno kalbos praktikė, mentorė. Turiu 12metų vadovavimo patirtį, didžioji dalis pardavimuose. Jau keli metai, kaip dalinuosi žiniomis ir patirtimi. Kūno kalba tai įrankis kuris gali jums padėti pasiekti sau keliamus tikslus, tiek pardavimuose, tiek personalo atrankos metu, tiek vidiniam pasitikėjimui. Vedu asmenines konsultacijas, mokymus įmonės viduje, skaitau pranešimus.

Kūno kalbos išmanymas ir savikontrolė tai raktas į jūsų profesinę sėkmę.

www.sukiene.lt/ sukiene.laura@gmail.com/ +37068723022

error

Mokau anglų kalbos Kaune

Mokau anglų kalbos vaikus ir suaugusius. Atvykstu į vietą.

Moksleiviams padedu užpildyti spragas, pasiruošti atsiskaitymams ar egzaminams, suaugusius mokau nuo nulio arba pagal poreikį. Vaikams galiu padėti ir su lietuvių kalba.

Esu patikima, turiu patirties mokant įvairaus lygio žmones, kartu pasiekėmė puikių rezultatų.

+370 675 966 79

error

Rašto darbų, kursinių, diplominių rašymas

Už priimtiną kainą kokybiškai rašau įvairius socialinės srities mokslo darbus – kursinius, baigiamuosius bakalauro ar magistro darbus.

Taip pat suvedinėju tekstus, atlieku duomenų analizę/surinkimą ir sisteminimą, taisau jau parašytus darbus, rengiu prezentacijas.

Galite kreiptis ir dėl nedidelių rašto darbų, rašinių anglų kalba ar kitų namų darbų.

Temos gali būti įvairios – vadyba, viešasis administravimas, politikos mokslai, verslo vadyba, protokolas, sociologija, psichologija, personalo valdymas, strateginis valdymas ir daugelis kitų.

Iš jūsų reikėtų informacijis apie temą, apimtį bei terminą. Šios informacijos lauksiu el.paštu noriu.studentauti@gmail.com ir studentaukite į sveikatą, o jums užduotais namų darbais pasirūpinsiu aš.

error

Profesionalaus pardavimo mokymai

12 metų pardavimų patirtis bei 6 metų vadovavimo pardavimams patirtis. Nuo 2006-ųjų vedu pardavimo įgūdžių tobulinimo seminarus ir teikiu konsultacijas žmonėms, kurie nori tobulėti ir savo darbe pasiekti geriausių rezultatų.

www.akademija.manager.lt / 861531080

error

Koučingo specialistas

Dirbu su organizacijomis, siekiančiomis vykdyti ir valdyti pokyčius savo vidinės bei išorinės komunikacijos erdvėse. Koučingo kultūros diegimas komandoje – esminis įrankis įmonei, norinčiai reanimuoti savo komandos motyvaciją bei kūrybinį – komandinį darbą su tikslu tobulinti įmonės išorinę komunikaciją, t.y. tikslingai atpažinti klientų poreikius ir orientuoti savo sprendimus į šių poreikių valdymą, kūrimą ir realizavimą.

Koučingas vadovams – Executive coaching – specializuotas dėmesys samdyto įmonės vadovo savirealizacijos erdvės klausimams, jo savitobulinimuisi bei asmeninės pusiausvyros paieškoms. Rezultatas – perleistas (restart’intas) vadovo susidomėjimas savo darbu, naujų perspektyvų atradimas, asmeninio potencialo ir jo panaudojimo įrankių atradimas.

Asmeninis koučingas – Life (Gyvenimo) – arba Goal

Teisė

Esu baigusi ES magistro studijas, stažavausi Briuselyje, dirbu valstybinėje įstaigoje su ES reikalais. Galiu konsultuoti ES teisės klausimais, rašyti straipsnius ES temomis.

error

Mokymas, užduočių sprendimas

Sprendžiami chemijos, matematikos, informatikos, elektronikos uždaviniai: Matematika: matricos, vektoriai, išvestines, integralai, diflygtys, tikimybes. Informatika: algoritmai, matlab, foxpro, SQL, matcad, pascal, c++, java biulder, vbs, php. Iterptinės sistemos: mikrovaldiklių programavimas, proteus, keil, avrstudio, mplab.

info@sprendejas.lt | www.sprendejas.lt | 37068425913

error

Lektorė konsultantė

Vedu seminarus darbo teisės, darbų saugos, streso ir konfliktų valdymo, asmeninio darbo našumo gerinimo, vadovavimo, personalo valdymo, projektų valdymo, įmonių steigimo, efektyvios komunikacijos temomis, teikiu individualias verslo

raimonda@valutis.net | 869988623

error

Matematikos sprendimai Jums

Reikalinga, matematikos, fizikos, informatikos, chemijos, sprendimai prasom visada, Esu aukstosios matematikos specialistas, galiu pakonsultuoti IT sprendimais, iskilus klausimams kreiptis siuo adresu:

xellmusic@gmail.com

error

Anglų kalbos mokytoja

Esu anglų kalbos mokytoja iš Vilniaus. Dėstau privačiai suaugusiems individualiai, grupėse arba įmonėse. Turiu verslo liudijimą.

elepranaityte(eta)yahoo.com www.angliskai.lt

error