Rinkodara, verslo sprendimai

Rinkodara ir pardavimai

Esu rinkodaros ir pardavimų specialistas. Kuriu ir vystau projektus(produktus), kuriu strategiją, kainodarą, priemones, skatinimo metodiką, brandbook’o kūrimas. Produktų įvedimas į prekybos sistemas LT,LV,EE rinkose. Mano rekomendacijos kalba pačios už save. Jei reikia pagalbos, nebijok kreiptis, visada padėsiu!!!

37061213666

Marketingas, ryšiai su visuomene

Dirbu su marketingo ir ryšių su visuomene projektais: marketingo strategija, ženklo įvedimas į rinka, reklaminės kampanijos, ryšių su visuomene kampanijos, renginių organizavimas, pranešimų spaudai, straipsnių ir kt. tekstų rašymas. Profesionaliai rašau lietuvių ir anglų kalbomis, verčiu tekstus, užsiimu interneto svetainių priežiūra ir komunikacija socialiniuose tinkluose. Darbo patirtis – šeši metai.

www.godabalta.lt / 861681327

Reklamos specialistas

12 metų patirtis BTL reklamoje: partizaninis marketingas, product placement, mobilus marketingas, renginių marketingas (B2B/ B2C show), immersionary show (įspūdžių marketingas), įvykių marketingas, street/promo/guerilla marketingas, permission marketingas, brandingas, Product Placement kine ir vaizdo klipe. Korporatyvinių švenčių organizavimas, scenarijaus rašymas, tekstų kūrimas. Žymesni klientai: Lukoil, Nokia, Pizza Hut

www.smartideas.lt / 865533000

Business Development & Marketing

Teikiame kvalifikuotas finansines bei buhalterines paslaugas vidutinio ir smulkaus verslo įmonėms, individualiems asmenims ir tarptautinėms kompanijoms. Esame kompetentingi, ilgamete patirti turintys, nuolat kvalifikacija keliantys specialistai, visuomet susipažinę su naujausia profesine informacija bei mokesčiu naujovėmis. Tai garantuoja paslaugu kokybe ir lemia darbą pagal verslo etikos principus. Prašome nesidrovėti ir kreiptis bet kokiu iškilusiu klausimu!

info@klaustukas.com / www.klaustukas.com

Rinkodaros ir rinkos tyrimų konsultantas

Aš pastebiu tai, ko nemato kiti. Dėl to mane vertina mano klientai.

Paslaugos: Rinkodaros strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, Rinkos tyrimai ir analizė, Prekinių ženklų įvedimas į rinką, Pardavimų strategijos kūrimas, Socialinio verslo startegijos kūrimas ir įgyvendinimas.Patirtis:
Prekinio ženklo “La Cave” strategijos kūrimas, įgyvendinimas, produktų įvedimas į rinką
Prekinio ženklo “Bone4you” strategijos kūrimas, įgyvendinimas ir įvedimas į rinką
Prekinio ženklo “Amberella“