Valdymas, organizavimas, koordinavimas

Renginių organizavimas/koordinavimas

6 metus dirbu renginių organizavimo sferoje. Dauguma teatrinių bei koncertinių renginių. Galiu suorganizuoti ir sukoordinuoti konkrečius renginius. Užsiimti jų reklama, populiarinimu visuose Lietuvos miestuose.

error

Socialinių tinklų priežiūra

Galiu prižiūrėti ir populiarinti socialinių tinklų kampanijas, organišku būdu galiu suburti didelę puslapio bendruomenę, ją reklamuoti ir populiarinti. Taip pat galiu kurti turinį kuris pasieks auditoriją būdingą jūsų produktui ar tiekiamoms paslaugom.

Susidomėjus kreiptis elektroniniu paštu: deividastokaris@gmail.com

error

Viešieji ryšiai, darbas su tekstais

Esu laisvai samdomas viešųjų ryšių specialistas su 5 metų patirtimi šioje srityje. Galiu kurti viešųjų ryšių kampanijas, rašyti bei redaguoti tekstus, bei rupintis ju isskleidimu per žiniasklaida. Taip pat galiu kurti tekstus interneto svetainėms.

37062034344

error

Buhalterinė apskaita

Esu kruopšti, atsakinga, turinti ilgametę patirtį prekybos sistemoje. Tvarkau buhalterinę apskaitą nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Galiu paruošti dokumentus į archyvą.

dnvalaisiene@gmail.com

8-677-97232

error

Ryšiai su visuomene

Ryšių su visuomene paslaugos (renginių/projektų viešinimas, darbas su tinklalapių naujienų, tekstų rašymu, atnaujinimu), darbas su socialinėmis medijomis, pranešimai spaudai, informaciniai tekstai, tekstų rašymas leidiniams ir kt. Turiu 5 m. patirtį ryšių su visuomene srityje.

8-622 64627

error

Administravimas

Mėgstu bendrauti, planuoti veiklą, organizuoju susitikimus, atstovauju įmones, derinu bendrus abiems šalims interesus. Esu KTU EVF 3 k. studentas, studijuoju finansų valdymą. Laisvalaikiu domiuosi serverių administravimu, palaikymu, WEB programavimu ir kt. Šiuo metu dirbu UAB Židinių meistrai, projektų vadovu.

37061068828

error

Ryšiai su visuomene, straipsniai

6 metų patirtis ryšių su visuomene bei žiniasklaidos srityse. Komunikacijos planavimas, socialinių tinklų priežiūra, straipsniai, pranešimai spaudai, strategijos įmonėms, organizacijoms bei konkretiems produktams, renginių organizavimas

867678229

error

Projektų vadymas ir programavimas. SPAM

Turiu patirties tiek interneto svetainių programavime, tiek projektų valdyme. Programuoju HTML, PHP, CSS, JavaScript kalbomis. Dirbu su MySQL ir MSSQL duomenų bazėmis. Paruošiu dizainą internetui (PSD į xHTML/CSS). Ruošiu internetinio projekto dokumentaciją ar mokymų prezentaciją. Kuriu naujienlaikraščius (newsletters) ir išsiunčiu jį pagal pateiktą prenumeratorių sąrašą.

olga@ifreal.com / www.ifreal.com / 37061841247

error

Video, CD, DVD prezentacijos, filmai

Concept production yra procesas. Konceptualių idėjų generavimas ir įgyvendinimas bet kurioje srytyje visomis priemonėmis. Klientams visame pasaulyje. Concept production yra procesas. Konceptualių idėjų generavimas ir įgyvendinimas bet kurioje srytyje visomis priemonėmis. Klientams visame pasaulyje.  Concept production vienyja jaunus ir daug patirties sukaupusius dizainerius, režisierius, vaizdo montažo režisierius, grafikus, rinkodaros vadybininkus. Tikiuosi, kad Jūs, susipažinę su mūsų pasiūlymu norėsite su mumis bendrauti ir bendradarbiauti. :::::::::::::::::::::::::::

Pagarbiai, Concept prodiuserė
concept.production.lt@gmail.com / 370680103128

error

Projektų valdymas

Organizuoju nuo nulio, padedu organizuoti (vadyba, partneriai/rėmėjai, PR) arba koordinuoju idėjinius renginius ar projektus, kurie sutampa su mano pomėgiais (kas mano nuomone yra labai svarbu norint darbą atlikti kokybiškai). Turiu patirties kelionių, koncertų/vakarėlių, sporto renginių, taip pat mokymų/konferencijų organizavime, tinklalapių programavime. Jei domina – susisiekite ir aprašysiu detaliau.

POMĖGIAI:
* MUZIKA (groju ukulėle, mėgstu jam session’us, muzikos stilių skonis labai platus ir įvairus)
* ŠOKIS (šoku lindyhop, šiek tiek domiuosi Urban Dance (breakdance, popping, locking)
* VAIDYBA (vaidinau poroje mėgėjiškų meninių filmų, keliuose studentiškuose miuzikluose)
* KREPŠINIS (stengiuosi reguliariai pasitreniruoti, domiuosi įv.lygomis, tarptautines rungtynes pagal galimybes stengiuosi stebėti gyvai arenoje)

Šokių vadovė, choreografė

Šokiai – mano gyvenimo variklis nuo mažens. 14 metų lankau sportinius šokius, šiuo metu dirbu šokių vadove universitete bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Pasiekimų kraitėj – apie 50 diplomų ir 4 taurės.

sandzhine@yahoo.com

error