Tekstų rašymas, redagavimas, vertimas

We Are The ELOQUENCE.

ELOQUENCE – tai jaunų specialistų komanda, kuriai nėra nusispjauti į tai, ką ji kuria. Nuo tekstų iki animacijos – viskas turi būti atlikta tobulai, paliekant skaitytojams ir žiūrovams tik ryškiausius įspūdžius. Vilniaus miesto įkvėpti ir jaučiantys pasibjaurėjimą nekokybiškumu, ELOQUENCE imasi misijos kurti nepriekaištingą ir autentišką kontentą.

Darome:

∙ Tekstus.

Nuo straipsnių iki scenarijų. Įskaitant vaikiškas pasakas ir reklamas. Literaliai viską, ką gali pasiekti žmogaus vaizduotė.

∙ Iliustracijas.

Paišome paveikslėlius rimtiems ir nelabai rimtiems projektams. Priverčiame juos judėti, jei to reikia. Balansuojame tarp estetiškumo ir prasmingumo.

ELOQUENCE komanda palieka sau teisę atsisakyti bendradarbiavimo, jei idėja atrodo mums nepakankamai fantastišką. Pas mus

Vertimas lietuvių – anglų kalbomis

Sveiki!

Esu pradedančioji vertėja raštu. Verčiu lietuvių – anglų kalbų kombinacijomis nesudėtingus dokumentus (paslaugų pirkimo-pardavimo sutartys, perdavimo aktai), paslaugų – prekių aprašymus/pristatymus, daiktų/įrenginių naudojimo instrukcijas ir kitus, ne specifinio pobūdžio tekstus.

*prieš pradėdama versti, atsakingai įvertinu savo žinias ir galimybes (ar tekstas nėra per sudėtingas, ar suspėsiu darbą atlikti laiku);

*kiekvienas iš Jūsų ir kiekvienas Jūsų prašomas išversti tekstas yra individualus, todėl prieš pradėdama versti noriu sužinoti Jūsų lūkesčius/pageidavimus;

*vertimą visuomet pristatau sutartu laiku;

*galiu lokalizuoti/adaptuoti.

Vertimo kaina priklauso nuo:

*teksto apimties;

*vertimo atlikimo trukmės.

Standartinė kaina už ~1500 spaudos ženklų (1 psl.) – nuo 6 iki 8 eurų (priklauso

Teksto vertimas!

Siūlau tikrai greitą, paprastą variantą išsiversti reikiamą tekstą į ir iš anglų kalbos į lietuvių. Turiu patirties ne tiek, kiek kituose skelbimuose žmonės po 10 metų turi, tačiau jaunatviškas, gal inovatiškesnis požiūris irgi yra gerai. Esu vertęs tiek paprastus tekstukus, truputį grožinės literatūros, tiek dokumentus kokiai įstaigai. Tikrai suteikit šansą ir pabandykit 🙂 El. paštas: gvidasbox@gmail.com

Verčiu tekstus lt-eng kalbomis, transkribuoju

Kokybiškai verčiu tekstus lietuvių-anglų kalbomis, transkribuoju.

Turiu patirties verčiant įvairaus pobūdžio tekstus – mokslinius straipsnius, disertacijas, anotacijas, tinklalapius, grožinius tekstus.
Išrašau sąskaitą. Darbus atlieku laiku.

Kaina nuo 5 eur už 1000 spauos ženklų be tarpų.

vertimai16@gmail.com – atsakau iškart.

Profesionalios vertimo paslaugos

Verčiu anlgų-lietuvių-anglų kombinacijomis. Turiu virš 10 metų patirtį. Tvirtinu vertėjo parašu, notariškai, galiu pristatyti fizines surištas vertimo kopijas bet kur Vilniaus mieste (siunčiu ir į kitus miestus paštu ar kurjeriu). Išrašau sąskaitas, dirbu pagal IVP. Nedideli įkainiai ir garantuotas greitas ir profesionalus darbų atlikimas. Taip pat verčiu žodžiu Regitros praktinio egzamino laikyme. Susisiekite el. paštu stiprusvertimas@gmail.com arba tel. +370-607-11794.

Darius

Tekstų rašymas, svetainių administravimas

Kuriu įvairaus pobūdžio komercinius tekstus (tinklapiams, žiniasklaidai, seo straipsnius, pan.).

Galiu administruoti tinklapius bei atlikti įvairius smulkius darbus, dirbti virtualios asistentės darbą, administruoti socialinius tinklus.

Verčiu tekstus iš anglų kalbos.

Susisiekite elektroniniu paštu ir aptarsime detales.

Mano asmeninis tinklapis: raitingas.lt
El. paštas: kontaktas(eta)raitingas.lt

rasymas

Įvairių reklaminių tekstų kūrimas

Sveiki, esu – rašanti kiaunė!

Esu miela ir pūkuota, todėl ir jums sukurti tekstai bus lengvai skaitomi ir sklandūs. Tačiau nepamirškite, kad kiaunės turi aštrius nagus, todėl redaguojant bus sugraužti visi ne vietoje padėti kableliai.

Šiuo metu kaupiu darbų patirtį, todėl kainos – nesikandžioja, o širdies į kūrybinį procesą įdedu dvigubai daugiau!

Lauksiu jūsų laiškų: rasanti.kiaune@gmail.com

Tekstų redagavimas

Redaguoju įvairaus pobūdžio ir apimties tekstus. Turiu patirties žurnalistikos srityje, dirbau didžiausiame naujienų portale Lietuvoje. Myliu “tvarkyti” tekstą, ieškoti jame klaidų. Visus įkainius derinu individualiai su klientu. Galite susisiekti su manimi silvija.aksiutinaite@gmail.com

Rašytojo metodikai parašyti (skubus)

Ieškomas kokybiškai informacijos ieškantis, sisteminantis ir rašantis žmogus. Metodika, kurios reikia, nėra kursinis darbas, tačiau jos kokybė priklausys nuo to, kaip rašytojas mokės surasti kokybišką info, ją sisteminti ir metodikoje patiekti lakoniškai ir suprantamai.
Metodika skirta mokyklų mokytojams pritaikyti įvairias inovatyvias kompetencijas darbe su mokiniais, tokias kaip empatija, komandinis darbas, mindfulness, koučingas. Turinys suderinamas su mumis. Belieka jį užpildyti – kokybiškai.
Reikės rašant kas savaitę siųsti, kad parašyta ir koreguoti, jeigu bus pastabų.

Geriausiai, kad būtų rašoma iš karto anglų kalba, nes būtent anglų kabla daugiausiai internete info šia tema.
Terminas – draftas iki kovo 10 d. Galutinis iki Balandžio

Poveikio tekstų rašymas

Aš rašau įdomius tekstus, sukeliančius skaitytojui emociją, paaštrinančius jausmą, rašau betkokiomis temomis ir marketingo tikslais, netiesiogiai skatinant vartotoją pirkti. Garantuoju kokybę, nes myliu tai, ką darau. 

susisiekite dovile.gedraityte.135@gmail.com

Vertimai EN-LT/LT-EN

Kokybiškai ir nebrangiai verčiu mokslinius darbus, referatus, kursinius, esė, pristatymus, skaidres, straipsnius ir kt. darbus. Taisau klaidas.                                                                                                                    

Neseniai baigiau finansų ir ekonomikos studijas anglų kalba, metus studijavau užsienyje, o šiuo metu dirbu tarptautinėje įmonėje, kur vartojama tik anglų kalba. Turiu C1 lygį.   

Viską atliekama pagal nurodymus, darbai unikalūs atlikti tik jums. Vykdau lanksčią paslaugų kainų politiką ir užtikrinu konfidencialumą. (az.mart@outlook.com)

Administraciniai darbai

Microsoft Powerpoint, Excel, Word darbai pagal jūsų užsakymą

Sveiki, užsiimu ir domiuosi Microsoft’u, daug dirbu su PowerPoint’u, Excel’iu, Word’u. Kainos nėra didelės, nes esu moksleivis ir tai – papildomi pinigai. Kainą nutarsim, kai Jūs tiksliai parašysit ko Jums reikia.  Viską padarau per 1-3 dienas.

Redaguoju, verčiu, transkribuoju, kuriu tekstus

Kokybiškai suredaguoju Jūsų tekstą, ištaisau klaidas, kuriu sąrašus ir lenteles.
Surenku tekstą, transkribuoju.
Kuriu prekių elektroninėms parduotuvėms ar kitokius aprašymus.
Verčiu tekstus iš anglų kalbos į lietuvių.
Kuriu playlist’us. Turiu video redagavimo pagrindus.

Dėl kainos: noriu rasti optimaliausią variantą ir Jums, ir man. Galite siūlyti savo kainą, pasitarsime. Susisiekite elektroninu paštu minsta98@gmail.com ar telefonu 862737254 (geriausiai žinutės, dažnai negaliu kalbėti).

Angliškų straipsnių rašymas

Sveiki,

Ieškau žmogaus gebančio gerai rašyti angliškus straipsnius. Daugiausiai būtų products reviews tipo straipsniai 300-2000žodžių. Produktai ir tematika susijusi su dviračiais. Atlygis 10-30€ už straipsnį (postą). Darbo būtų po 1-4 staripsnius į mėnesį. Rašykite  adomasvaicikonis@gmail.com

Žurnalistė / redaktorė / tekstų kūrėja

Kuriu ne tik tekstus, bet ir įprasminu verslo vizijas. Noriu padėti tiems, kuriems kartais pristinga ne tik idėjų ar originalių minčių, bet ir laiko įgyvendinti dideliems ir prasmingiems darbams.

Mano teikiamos paslaugos:
* reklaminiai tekstai;
* SEO tekstai / SEO straipsniai;
* straipsniai tinklaraščiams;
* straipsnai žiniasklaidos priemonėms;
* pranešimai spaudai;
* el. parduotuvių prekių aprašai ir kt.

Taip pat galiu:
* rašyti naujienlaiškius Jūsų svetainėms;
* administruoti Facebook’o ir kitų socialinių tinklų paskyras;
* redaguoti tekstus ir atlikti kitas, su rašymu ir kūryba susijusias užduotis.

Trumpai apie save: jau apie 8 metus kuriu pačius įvairiausius tekstus, esu dirbusi leidinių

Žurnalistė

Iki Šiol dirbau dienraštyje “Lietuvos žinios”, rašiau ekonomikos temomis. Taip pat itin domiuosi kultūriniu gyvenimu, ypač kinu ir teatru, turiu patirties ir noriu rašyti ir šiomis temomis. Turiu patirties ir rašant užsakomuosius straipsnius. Moku dirbti su Adobe Indesign bei Premiere montažo programa, rašau scenarijus, filmuoju bei montuoju filmus. Baigiau kino režisūrus bei dokumentinio kino kursus. Esu atsakinga, pareiginga, kritiškai bei kūrybingai mąstanti.

862023005

Anglų, prancūzų kalbų specialistė

Verčiu iš/į anglų, prancūzų kalbas, galėčiau pamokyti, padėti užpildyti spragas ar priminti pamirštas vietas šiose kalbose. Mielai redaguoju straipsnius, esu neprilygstama ieškant ir taisant tekstuose svetimas klaidas. Taip pat, pati kuriu tekstus, rašau straipsnius įvairiomis temomis. Ir jeigu to būtų per maža, fotografuoju.

Mielai kreipkitės : +37069065335

Darbas su tekstais

Esu baigusi biomedicinos studijų strities biomedicininę diagnostiką. Esu dirbusi studijų administratore Kauno medicinos universitete. Ir šiuo metu dirbu įmonėje “Kamaz autocentras” administratore. Todėl turiu praktikos ir šioje srityje. Turiu etikos ir raštvedybos žinių. Turiu rusų, vokiečių, anglų kalbų ir gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.
Savo darbe esu kruopšti, kantri, atsakinga už savo darbo rezultatus.

862608545

Žurnalistika

Spaudoje dirbau nuo 1979 metų.
Dirbau “Vakarinėse naujienose”, Komjaunimo tiesoje”, “Valstiečių laikraštyje”, VRM savaitraštyje “Sargyba”.
Paskutinius 10 metų – “Lietuvos žinios”, spec.korespondentas, automobilių, transporto, logistikos priedo TRASA redaktorius.
Išėjau iš darbo, kadangi sunkiai susirgau. dabar sveikata normali.

867938636

Tekstų kūrimas/copywriter/pr

Greitai, kūrybiškai ir įdomiai galiu rašyti pačius įvairiausius tekstus, taip pat pasirūpinti Jūsų viešaisiais ryšiais.
Patirtis žurnalistikoje – 3,5 m.
Patirtis PR srityje – 2,5 m.

8 614 87683

ANGLŲ, PRANCŪZŲ, ISPANŲ k. vertimas

Profesionaliai verčiu įvairaus pobūdžio tekstus  iš/į anglų, prancūzų bei ispanų kalbas. Esu kvalifikuota ir patyrusi vertėja, dirbu atsakingai ir kruopščiai, todėl garantuoju sklandų ir taisyklingą vertimą. Taip pat teikiu redagavimo paslaugas.

Tekstų kūrimas

Rašau įvairius komercinius tekstus lietuvių ir anglų kalbomis: reklamos tekstus, įmonių veiklos pristatytymus, Interneto tinklapių tekstus, oficialius laiškus, tekstus plakatams, informaciniams leidiniams ir pan. Garantuoju kūrybišką požiūrį, kokybišką turinį ir, žinoma, skalndžią bei taisyklingą kalbą.

Vertimas/Rašymas anglų kalba

Profesionaliai verčiu tekstus į/iš anglų kalbos. Galiu parašyti ribotos apimties tekstą anglų kalba. Sukaupta patirtis: 6 metai.// +37065200039

Tekstų rašytoja

Turiu nemenkos patirties tekstų rašyme televizijai, spaudai pačia įvairiausia tematika, o taip pat tekstų rašyme reklamai. Mėgiamos sritys psichologija, gyvenimo būdas, grožis, religija, sveikata ir kitos.

8 618 84889

Vertimai, tekstų kūrimas, redagavimas

Vertimai raštu iš / į anglų bei iš rusų k. (teisiniai, finansiniai, medicininiai dokumentai, kosmetikos ir pan. prekių katalogai, įvairaus pobūdžio tekstai).
Operatyviai ir kokybiškai kuriu ir redaguoju tekstus (reklaminiai tekstai, oficialūs dokumentai) bei interneto svetainių turinį.
Galiu kurti ir atnaujinti interneto svetaines pagal turinio valdymo sistemas.

370 611 90501

Straipsniai medicinos tema

Patyrusi žurnalistė rašo straipsnius sveikatos, sveikos gyvensenos, medicinos mokslo temomis. Dirbu greitai, kokybiškai, galiu profesionaliai parengti sudėtingas temas. Tel.8 698 50933.

Vertimai/Redagavimas/Mokymai

Anglų-Lietuvių kalbų vertėja dirbu jau 3 metus, esu išvertusi 8 knygas įvairioms Lietuvos leidykloms. Dirbu tiek su specifine (psicholigine), tiek su grožine literatūra. Esu atsakinga, kūrybiška, darbą VISUOMET atlieku laiku. Anglų kalba laisvai kalbu jau 16 metų. Privačiai mokau pradedančiuosius.

8 647 89239

Vertimai, lokalizavimas

Esu švietimo vadybos magistrantė, turiu taikomosios matematikos bakalaurą. Verčiu IT srities tekstus iš anglų ir rusų kalbų į lietuvių ir atvirkščiai. Taip pat verčiu programinę įrangą.

ristinak.wordpress.com

Tekstų rašytojas

Rasytojas.lt

Rašau tekstus interneto puslapiams, įmonių tinklaraščius, straipsnius į žiniasklaidą, taip pat ir SEO straipsnius. Turiu per 70 įvairios tematikos tinklaraščių savo bei klientų straipsniams.

Susisiekite: 865889266, info@rasytojas.lt.

žiniasklaida/viešieji ryšiai

Esu žurnalistė. Rašytoja. Redaktorė. Vertėja. Viešųjų ryšių atstovė. Įvairių projektų vadovė. Gyvenant nuolat lekiančiame ir sparčiai kintančiame amžiuje tiesiog privalai būti daugiafunkcinis žmogus.
Galiu padėti pristatyti jūsų verslą, užpildyti tuščius įmonės tinklalapio puslapius, sukurti ir prižiūrėti verslui taip reikalingas socialinių tinklų (Facebook, Google, Twitter ir pan.) paskyras, atnaujinti pamirštą tinklaraštį, parengti originalų pranešimą spaudai, analitinį straipsnį ar interviu, suredaguoti bet kokio formato tekstą, suformuoti reklaminę kampaniją arba organizuoti Protų mūšį jums ir jūsų kolegoms.

www.indrea.lt

Vertimas / redagavimas

Esu 4-to kurso filologijos studentė, mylinti kalbas ir nuolat tobulinanti savo įgūdžius. Jau esu atlikusi vertimo praktiką, turiu tekstų redagavimo patirties. Mielai išversčiau ar suredaguočiau įvairaus pobūdžio lietuviškus ir angliškus tekstus. Garantuoju draugišką ir sklandžią komunikaciją.

k_sabaliauskaite@yahoo.com

Anglų filologija

Esu studente, studijuojanti anglu filologija. Greitai ir kokybiškai renku tekstus, verčiu į/iš anglų k., ruošiu skraidres su MS PowerPoint, rašau rašinius anglų kalba, turiu dizaino idėjų, todėl galiu kurti žurnalų viršelius, reklaminius bukletus ir skrajutes, logotipus, svetainių šablonus ir pan. (Adobe Photoshop, CorelDraw žinios).

868313676

žurnalistika/ekonomika

4 kursas, ekonomikos specialybė, VU. Žurnalistinio darbo patirtis naujienų portale: straipsniai, reportažai, laidos, reklama. Esu kūrybiška, komunikabili, puikiai prisitaikau komandoje, nebijau prisiimti atsakomybės.

37060027533

Vertėjas. Tekstų autorius.

Esu Paulius Ilevičius. Praeitais metais baigiau anglų filologijos studijas Vilniaus Universitete. Specializuojuosi vertimo srityje iš anglų į lietuvių kalbą ir atvirkščiai. Taip pat rašau bei redaguoju straipsnius portalams www.ore.lt, www.djscene.lt bei žurnaluose Miesto IQ bei 370. Todėl galiu ir redaguoti. Galiu versti įvairaus pobūdžio tekstus. Esu susidūręs tiek su filmų vertimu, tiek su akademinio pobūdžio tekstais, tiek su techniniais vertimais. Galėčiau padėti rašyti tvarkyti tekstus. Taip pat pakonsultuoti kalbos klausimais.

37061682155