Tekstų rašymas, redagavimas, vertimas

žiniasklaida/viešieji ryšiai

Esu žurnalistė. Rašytoja. Redaktorė. Vertėja. Viešųjų ryšių atstovė. Įvairių projektų vadovė. Gyvenant nuolat lekiančiame ir sparčiai kintančiame amžiuje tiesiog privalai būti daugiafunkcinis žmogus.
Galiu padėti pristatyti jūsų verslą, užpildyti tuščius įmonės tinklalapio puslapius, sukurti ir prižiūrėti verslui taip reikalingas socialinių tinklų (Facebook, Google, Twitter ir pan.) paskyras, atnaujinti pamirštą tinklaraštį, parengti originalų pranešimą spaudai, analitinį straipsnį ar interviu, suredaguoti bet

Vertimas / redagavimas

Esu 4-to kurso filologijos studentė, mylinti kalbas ir nuolat tobulinanti savo įgūdžius. Jau esu atlikusi vertimo praktiką, turiu tekstų redagavimo patirties. Mielai išversčiau ar suredaguočiau įvairaus pobūdžio lietuviškus ir angliškus tekstus. Garantuoju draugišką ir sklandžią komunikaciją.

k_sabaliauskaite@yahoo.com

Anglų filologija

Esu studente, studijuojanti anglu filologija. Greitai ir kokybiškai renku tekstus, verčiu į/iš anglų k., ruošiu skraidres su MS PowerPoint, rašau rašinius anglų kalba, turiu dizaino idėjų, todėl galiu kurti žurnalų viršelius, reklaminius bukletus ir skrajutes, logotipus, svetainių šablonus ir pan. (Adobe Photoshop, CorelDraw žinios).

868313676

žurnalistika/ekonomika

4 kursas, ekonomikos specialybė, VU. Žurnalistinio darbo patirtis naujienų portale: straipsniai, reportažai, laidos, reklama. Esu kūrybiška, komunikabili, puikiai prisitaikau komandoje, nebijau prisiimti atsakomybės.

37060027533

Vertėjas. Tekstų autorius.

Esu Paulius Ilevičius. Praeitais metais baigiau anglų filologijos studijas Vilniaus Universitete. Specializuojuosi vertimo srityje iš anglų į lietuvių kalbą ir atvirkščiai. Taip pat rašau bei redaguoju straipsnius portalams www.ore.lt, www.djscene.lt bei žurnaluose Miesto IQ bei 370. Todėl galiu ir redaguoti. Galiu versti įvairaus pobūdžio tekstus. Esu susidūręs tiek su filmų vertimu, tiek su akademinio pobūdžio tekstais, tiek su techniniais

Vokiečių kalbos vertėja

Esu diplomuota vokiečių kalbos vertėja. 2005-iais Vilniaus Universitete įgijau vokiečių filologijos bakalauro laipsnį, 2007-iais – profesinę vertėjo raštu kvalifikaciją. Turiu 3 metų vertimo patirtį. Šiuo metu dirbu kaip nepriklausoma vertėja. Bendradarbiauju su įvairiais vertimų biurais ir individualiais užsakovais.

www.germanus.lt

Teksto rinkimas, žurnalistika, redaktoriai

Lietuviškų tekstų redagavimas. Straipsnių rašymas pagal autorines sutartis. Tekstų surinkimas. Iš pradžių, medžiagą ir terminus galime aptarti ir el.paštu.

37066274107

tekstų rinkėja ir maketuotoja

Esu tekstų rinkėja ir maketuotoja. Greitai ir kokybiškai renku tekstus knygoms, žurnalams, laikraščiams ir t.t. Dirbu programa MS Word.

868531876

Tekstų rinkimas

Turiu Sankt-Peterburgo aukštąjį universitetinį išsilavinimą, specialybė ryšiai su visuomenė. Šiuo metų studijuoju finansus. Esu atsakingas, pareigingas žmogus. Darbą visada atlieku kruopščiai.
Ieškau papildomo darbo.Galiu rinkti tekstus rusų, lietuvių, anglų, vokiečių kalbomis.

anna_ignashina@hotmail.com

mokytoja-vertėja

mokytojos-korepetitorės paslaugos besimokantiems anglų k. Vertimai.

37065569981

Teksto surinkėja

Surenkamas tekstas lietuviu, anglu, rusu kalba. Sudarinejamos lenteles, breziniai, schemos. Skenuojami piesineliai (iki A4 formato).

JolitaBus@yahoo.lt / 37068407145

Nuotolinis vertimas iš rusų k. į liet.

Verčiu įvairius specializuotus tekstus iš rusų k. į lietuvių k. (techninius, finansinius, populiariosios medicinos, IT ir kit. temomis). Turiu IVP, sertifikuotą parašą. Bendravimas su užsakovais nuotoliniu būdu, atsiskaitymas pavedimu, išrašau sąskaitas, pasirašau sertifikuotu parašu.

867369614

Tekstų vertimas, kūrimas, surinkimas

LT-RU, RU-LT, ENG-LT tekstų vertimas. Internetinių tinklapių, straipsnių, mokslinių darbų vertimai. Santraukų rašymas. Tekstų rašymas pagal šaltinius anglų kalba. Teksto surinkimas. Didelės apimties darbai.

irina0211@gmail.com / 37067439680

Vokiečių kalbos vertėja, gidė

Vilniaus pedagoginiame universitete baigiau vokiečių kalbos specialybę. Turiu 13 metų darbo su įvairiomis Vokietijos įmonėmis bei organizacijomis patirties. Ypač mėgstu versti žodžiu. Galiu padėti užmegzti kontaktus su Vokietijos ar Austrijos įmonėmis, suorganizuoti bei pravesti įvairius renginius, supažindinti svečius su Vilniaus miestu. Laukiu Jūsų skambučių!

jurate.lemke@gmail.com / 37069932506

Žurnalistinis darbas / redagavimai

Ilgametė patirtis kuriant, redaguojant, verčiant (iš rusų k.) tekstus. Kai kurie tekstai – internetinėje erdvėje. Spausdinti aukšto lygio leidiniuose.
Dėl studijų ar mokslinių darbų parašymo – nesikreipti.
Taip pat ilgametė korepetitorės patirtis (lietuvių k.).

kkc.arka@gmail.com / 37067610749

Žurnalistas, tekstų rašytojas, redaktorius

Užsiemu tekstų rašymu, redagavimu, kūrimu.

Galiu rašyti straipnius įvairiomis temomis, kurti reklaminius tekstus, prekių aprašymus.

Turiu patirties televizijos anonsų kūrime, sporto žiniasklaidoje, socialiniuose renginiuose, blogų rašyme ir kituose komunikacijos projektuose. Esu kūrybingas ir meniškas.

Kreiptis visiems, kurie nori gauti išskirtini tekstą, kurie žino, kad parašytas žodis yra menas.

Nori rašyti knygą? Reikia straipsnio?

Bendradarbiaukim visais komunikacijų klausimais.

862559266, laurynas.verpetinskas@gmail.com

Prancūzų kalba

Esu IV kurso prancūzų filologijos studentė, galiu versti tekstus, padėti gylinti prancūzų kalbos žinias, taip pat mokyti “nulinukus” bei pažengusius. Galiu padėti atlikti namų darbų užduotis.

simona049@gmail.com

Kalbos redaktorė

Turiu Lietuvių filologijos bakalauro laipsnį, lietuvių kalbos mokytojo kvalifikaciją bei semiotikos magistro laipsnį. Teikiu lietuviškų tekstų redagavimo paslaugas.

piano@inbox.lt

Redaktorius-žurnalistas

Nuo 2000 metų studijuoju sociologiją Vilniaus universitete. Tai man leido ne tik įgyti teorinių ir praktinių šios specialybės žinių, bet ir išmokti geriau sutarti su įvairių tipų žmonėmis. Rašydamas sociologinius darbus, lavinau savo kūrybinį mąstymą. Ši patirtis itin pravertė dirbant socialinių tyrimų įstaigoje “RAIT”. Kompiuteriu naudojuosi jau keletą metų, todėl turiu gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, taip pat nebijau savarankiškai mokytis

Tekstų vertėja ir redaktorė, LT/EN

Esu 3 kurso lietuvių filologijos studentė VDU. Kasdienėje aplinkoje daug susiduriu su anglų kalba, tiek darbo, tiek pramogų srityse, todėl manau, kad sugebu gerai versti iš anglų į lietuvių ir vidutiniškai – iš lietuvių į anglų kalbas. Taip pat turiu tekstų lietuvių kalba redagavimo ir korektūros patirties. Mėgstu iššūkius ir vertinu kokybę, dirbu greitai, su jaunatvišku idealizmu ir energija.

feelingmused@yahoo.co.uk

vertėjas/redaktorius/maketuotojas

Siūlome įvairių kalbų (anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų, lenkų ir kt.) vertimo paslaugas šiose srityse:
-medicina
– teisė
-finansai
-grožiniai tekstai
-techniniai tekstai
-interneto svetainių vertimai
-reklaminė medžiaga
-naudojimosi instrukcijos
-asmens dokumentai: pasai, gimimo, mirties, santuokos, vardo keitimo liudijimai, neteistumo pažymos, pažymos apie gautas pajamas bei deklaruotą gyvenamąją vietą ir t.t.
-diplominių darbų santraukos
ir kt.

Atliekame ne tik vertimo

Straipsnių rašymas, tekstų redagavimas

Esu patyrusi žurnalistė, per daugiau kaip 20 metų savo srityje pasiekusi gerų rezultatų. Straipsnius įvairiomis temomis galiu rengti ne tik tradicinėms žiniasklaidos priemonėms, bet ir internetinei žiniasklaidai, įvairi

linjurga36@gmail.com | 861007313

Politikos mokslai, tekstai

Turiu politikos mokslų aukštąjį išsilavinimą, trejus metus rimtosios ir pramoginės žurnalistikos darbo patirties. Galiu rengti tiek rimtus straipsnius,tiek reklaminius ar pristatomuosius tekstus, kalbėti viešai

monika.poskaityte@gmail.com | 867446673

Kalbos redaktorė

Ieskau redaktores darbo papildomai (namuose). Dirbu kalbos redaktore ir turiu patirties sioje srityje. Puikios lietuviu kalbos zinios. Redaguoju bendro pobudzio tekstus.

sunnnd@one.lt | 867743133

copywriter/stiliste

Dirbu skirtingose srityse – kaip laisvai samdoma reklaminių tekstų kūrėja ir stilistė. Atrodo, keista?
Man – ne, priešingai, džiaugiuosi, kad mano platus interesų ratas ir pavyko du skirtingus savo pomėgius paversti darbu.

Profesionaliai rašyti pradėjau prieš aštuonerius metus – iš pradžių dirbau žurnaliste, vėliau trejus metus nardžiau PR labirintuose. Ir man tas labai patiko!

O tada, kai širdžiai prisireikė didelių