Tekstų rašymas, redagavimas, vertimas

Žiurkėnas Samurajus parašys Jums tekstą!

Labas! Esu Laura, dar kitaip žinoma kaip Samurai Hamster. Rašau tekstus įvairiomis temomis, gali paskaityti čia: samuraihamster.lt. Taip pat studijuoju žurnalistiką, šiuo metu esu antrakursė. Rašau greitai, kokybiškai, daug dėmesio skiriu detalėms. Man svarbu, kad žmogus, skaitydamas mano tekstą, įsijaustų, todėl samdydamas mane gali net nesitikėti sauso “kartoninio” teksto. Taip pat gebu kokybiškai versti lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių kombinacijomis. Pagrindinės temos, kuriomis rašau yra socialinės problemos, aktualijos bei pramogų pasaulis, tačiau pasidomėjusi galiu sukurti tekstą nors ir apie bananą.

Susidomėjai? Rašyk su pasiūlymais laura.blazeviciute@yahoo.com, pirmąjame laiške lauksiu ir kainos pasiūlymo – susitarsime. 🙂

error

Komunikacijos specialistė

Nuo 2001 metų dirbau žurnaliste, redaktore, projektų vadybininke, vadove. Dabar – komunikacijos specialistė. Rašau įvairaus pobūdžio tekstus, straipsnius, rengiu interviu, konsultuoju norinčius tekstus rengti savo jėgomis; konsultuoju komunikacijos su žiniasklaida klausimais; konsultuoju darbo su socialiniais tinklais klausimais ir galiu vykdyti komunikaciją jais; redaguoju tekstus prieš viešinant arba pateikiant žiniasklaidai; dirbu su įvairiomis turinio valdymo sistemomis ir pan. Susisiekite.

error

Kokybiškai ir greitai verčiu bet kokio tipo ir apimties tekstus iš/į anglų lietuvių kalbas, rašau tekstus

Kokybiškai ir greitai verčiu tekstus iš anglų į lietuvių kalbą arba iš lietuvių į anglų kalbą. Taip pat užsiimu tekstų rašymu bei anglų kalbos namų darymu, t.t…

Dirbu Anglijoje Kriminalinėje Advokatų kontoroje, tad jeigu reikia galiu tekstus sertifikuoti.

Dėl papildomos informacijos, kreipkitės email’u: str.roberta@gmail.com

Mano LinkedIn svetainė:-

www.linkedin.com/in/roberta-strumylaite-662788b3/

error

Teksto redagavimas, greitas transkribavimas, panašūs darbai.

Sveiki, kurį laiką dirbau viename naujienų puslapyje, rašiau straipsnius, rengiau interviu. Buvau jaunoji „Žalgirio“ žurnalistė, kur mokiausi žurnalistikos pradžiamokslio. Mokslo metų pabaigoje padedu taupyti laiką studentams, rašantiems bakalauro/magistro darbus — transkribuoju interviu. Turiu tam labai patogų kompiuterį, tai dar labiau palengvina darbą. Galiu ištaisyti klaidas baigiamajame darbe. Esu kruopšti, atsakinga, punktuali.

gerdovaityte@gmail.com

error

Renku, taisau, koreguoju tekstus

  • Perrašau tekstus iš skenuotų dokumentų, rankraščių, knygų į pageidaujamą redaktorių (MS Word, MS Excel) lietuvių, rusų, anglų kalbomis;
  • Maketuoju, tvarkau didelės apimties darbus pagal reikalavimus;
  • Taisau, koreguoju tekstus, kurie gali būti įvairaus pobūdžio: reklama, informaciniai tekstai, instrukcijos, laiškai ir kt.
  • Turiu buhalterinės patirties, suvedinėju duomenis, juos apdoroju.

Darbo užmokestis derinamas individualiai priklausomai nuo darbo sudėtingumo (teksto apimtis, sudėtingumas ir pan.). Laikausi susitartų darbo terminų.

Lauksiu užsakymu el. paštu: armalienej@gmail.com

error

Vertimas lietuvių – anglų kalbomis

Sveiki!

Esu pradedančioji vertėja raštu. Verčiu lietuvių – anglų kalbų kombinacijomis nesudėtingus dokumentus (paslaugų pirkimo-pardavimo sutartys, perdavimo aktai), paslaugų – prekių aprašymus/pristatymus, daiktų/įrenginių naudojimo instrukcijas ir kitus, ne specifinio pobūdžio tekstus.

*prieš pradėdama versti, atsakingai įvertinu savo žinias ir galimybes (ar tekstas nėra per sudėtingas, ar suspėsiu darbą atlikti laiku);

*kiekvienas iš Jūsų ir kiekvienas Jūsų prašomas išversti tekstas yra individualus, todėl prieš pradėdama versti noriu sužinoti Jūsų lūkesčius/pageidavimus;

*vertimą visuomet pristatau sutartu laiku;

*galiu lokalizuoti/adaptuoti.

Vertimo kaina priklauso nuo:

*teksto apimties;

*vertimo atlikimo trukmės.

Standartinė kaina už ~1500 spaudos ženklų (1 psl.) – nuo 6 iki 8 eurų (priklauso

Teksto vertimas!

Siūlau tikrai greitą, paprastą variantą išsiversti reikiamą tekstą į ir iš anglų kalbos į lietuvių. Turiu patirties ne tiek, kiek kituose skelbimuose žmonės po 10 metų turi, tačiau jaunatviškas, gal inovatiškesnis požiūris irgi yra gerai. Esu vertęs tiek paprastus tekstukus, truputį grožinės literatūros, tiek dokumentus kokiai įstaigai. Tikrai suteikit šansą ir pabandykit 🙂 El. paštas: gvidasbox@gmail.com

error

Verčiu tekstus lt-eng kalbomis, transkribuoju

Kokybiškai verčiu tekstus lietuvių-anglų kalbomis, transkribuoju.

Turiu patirties verčiant įvairaus pobūdžio tekstus – mokslinius straipsnius, disertacijas, anotacijas, tinklalapius, grožinius tekstus.
Išrašau sąskaitą. Darbus atlieku laiku.

Kaina nuo 5 eur už 1000 spauos ženklų be tarpų.

vertimai16@gmail.com – atsakau iškart.

error

Profesionalios vertimo paslaugos

Verčiu anlgų-lietuvių-anglų kombinacijomis. Turiu virš 10 metų patirtį. Tvirtinu vertėjo parašu, notariškai, galiu pristatyti fizines surištas vertimo kopijas bet kur Vilniaus mieste (siunčiu ir į kitus miestus paštu ar kurjeriu). Išrašau sąskaitas, dirbu pagal IVP. Nedideli įkainiai ir garantuotas greitas ir profesionalus darbų atlikimas. Taip pat verčiu žodžiu Regitros praktinio egzamino laikyme. Susisiekite el. paštu stiprusvertimas@gmail.com arba tel. +370-607-11794.

Darius

error

Įvairių reklaminių tekstų kūrimas

Sveiki, esu – rašanti kiaunė!

Esu miela ir pūkuota, todėl ir jums sukurti tekstai bus lengvai skaitomi ir sklandūs. Tačiau nepamirškite, kad kiaunės turi aštrius nagus, todėl redaguojant bus sugraužti visi ne vietoje padėti kableliai.

Šiuo metu kaupiu darbų patirtį, todėl kainos – nesikandžioja, o širdies į kūrybinį procesą įdedu dvigubai daugiau!

Lauksiu jūsų laiškų: rasanti.kiaune@gmail.com

error

Tekstų redagavimas

Redaguoju įvairaus pobūdžio ir apimties tekstus. Turiu patirties žurnalistikos srityje, dirbau didžiausiame naujienų portale Lietuvoje. Myliu “tvarkyti” tekstą, ieškoti jame klaidų. Visus įkainius derinu individualiai su klientu. Galite susisiekti su manimi silvija.aksiutinaite@gmail.com

error

Rašytojo metodikai parašyti (skubus)

Ieškomas kokybiškai informacijos ieškantis, sisteminantis ir rašantis žmogus. Metodika, kurios reikia, nėra kursinis darbas, tačiau jos kokybė priklausys nuo to, kaip rašytojas mokės surasti kokybišką info, ją sisteminti ir metodikoje patiekti lakoniškai ir suprantamai.
Metodika skirta mokyklų mokytojams pritaikyti įvairias inovatyvias kompetencijas darbe su mokiniais, tokias kaip empatija, komandinis darbas, mindfulness, koučingas. Turinys suderinamas su mumis. Belieka jį užpildyti – kokybiškai.
Reikės rašant kas savaitę siųsti, kad parašyta ir koreguoti, jeigu bus pastabų.

Geriausiai, kad būtų rašoma iš karto anglų kalba, nes būtent anglų kabla daugiausiai internete info šia tema.
Terminas – draftas iki kovo 10 d. Galutinis iki Balandžio

Poveikio tekstų rašymas

Aš rašau įdomius tekstus, sukeliančius skaitytojui emociją, paaštrinančius jausmą, rašau betkokiomis temomis ir marketingo tikslais, netiesiogiai skatinant vartotoją pirkti. Garantuoju kokybę, nes myliu tai, ką darau. 

susisiekite dovile.gedraityte.135@gmail.com

error

Vertimai EN-LT/LT-EN

Kokybiškai ir nebrangiai verčiu mokslinius darbus, referatus, kursinius, esė, pristatymus, skaidres, straipsnius ir kt. darbus. Taisau klaidas.                                                                                                                    

Neseniai baigiau finansų ir ekonomikos studijas anglų kalba, metus studijavau užsienyje, o šiuo metu dirbu tarptautinėje įmonėje, kur vartojama tik anglų kalba. Turiu C1 lygį.   

Viską atliekama pagal nurodymus, darbai unikalūs atlikti tik jums. Vykdau lanksčią paslaugų kainų politiką ir užtikrinu konfidencialumą. (az.mart@outlook.com)

error

Administraciniai darbai

Microsoft Powerpoint, Excel, Word darbai pagal jūsų užsakymą

Sveiki, užsiimu ir domiuosi Microsoft’u, daug dirbu su PowerPoint’u, Excel’iu, Word’u. Kainos nėra didelės, nes esu moksleivis ir tai – papildomi pinigai. Kainą nutarsim, kai Jūs tiksliai parašysit ko Jums reikia.  Viską padarau per 1-3 dienas.

error

Redaguoju, verčiu, transkribuoju, kuriu tekstus

Kokybiškai suredaguoju Jūsų tekstą, ištaisau klaidas, kuriu sąrašus ir lenteles.
Surenku tekstą, transkribuoju.
Kuriu prekių elektroninėms parduotuvėms ar kitokius aprašymus.
Verčiu tekstus iš anglų kalbos į lietuvių.
Kuriu playlist’us. Turiu video redagavimo pagrindus.

Dėl kainos: noriu rasti optimaliausią variantą ir Jums, ir man. Galite siūlyti savo kainą, pasitarsime. Susisiekite elektroninu paštu minsta98@gmail.com ar telefonu 862737254 (geriausiai žinutės, dažnai negaliu kalbėti).

error

Angliškų straipsnių rašymas

Sveiki,

Ieškau žmogaus gebančio gerai rašyti angliškus straipsnius. Daugiausiai būtų products reviews tipo straipsniai 300-2000žodžių. Produktai ir tematika susijusi su dviračiais. Atlygis 10-30€ už straipsnį (postą). Darbo būtų po 1-4 staripsnius į mėnesį. Rašykite  adomasvaicikonis@gmail.com

error

Žurnalistė / redaktorė / tekstų kūrėja

Kuriu ne tik tekstus, bet ir įprasminu verslo vizijas. Noriu padėti tiems, kuriems kartais pristinga ne tik idėjų ar originalių minčių, bet ir laiko įgyvendinti dideliems ir prasmingiems darbams.

Mano teikiamos paslaugos:
* reklaminiai tekstai;
* SEO tekstai / SEO straipsniai;
* straipsniai tinklaraščiams;
* straipsnai žiniasklaidos priemonėms;
* pranešimai spaudai;
* el. parduotuvių prekių aprašai ir kt.

Taip pat galiu:
* rašyti naujienlaiškius Jūsų svetainėms;
* administruoti Facebook’o ir kitų socialinių tinklų paskyras;
* redaguoti tekstus ir atlikti kitas, su rašymu ir kūryba susijusias užduotis.

Trumpai apie save: jau apie 8 metus kuriu pačius įvairiausius tekstus, esu dirbusi leidinių

Žurnalistė

Iki Šiol dirbau dienraštyje “Lietuvos žinios”, rašiau ekonomikos temomis. Taip pat itin domiuosi kultūriniu gyvenimu, ypač kinu ir teatru, turiu patirties ir noriu rašyti ir šiomis temomis. Turiu patirties ir rašant užsakomuosius straipsnius. Moku dirbti su Adobe Indesign bei Premiere montažo programa, rašau scenarijus, filmuoju bei montuoju filmus. Baigiau kino režisūrus bei dokumentinio kino kursus. Esu atsakinga, pareiginga, kritiškai bei kūrybingai mąstanti.

862023005

error

Anglų, prancūzų kalbų specialistė

Verčiu iš/į anglų, prancūzų kalbas, galėčiau pamokyti, padėti užpildyti spragas ar priminti pamirštas vietas šiose kalbose. Mielai redaguoju straipsnius, esu neprilygstama ieškant ir taisant tekstuose svetimas klaidas. Taip pat, pati kuriu tekstus, rašau straipsnius įvairiomis temomis. Ir jeigu to būtų per maža, fotografuoju.

Mielai kreipkitės : +37069065335

error

Darbas su tekstais

Esu baigusi biomedicinos studijų strities biomedicininę diagnostiką. Esu dirbusi studijų administratore Kauno medicinos universitete. Ir šiuo metu dirbu įmonėje “Kamaz autocentras” administratore. Todėl turiu praktikos ir šioje srityje. Turiu etikos ir raštvedybos žinių. Turiu rusų, vokiečių, anglų kalbų ir gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.
Savo darbe esu kruopšti, kantri, atsakinga už savo darbo rezultatus.

862608545

error

Žurnalistika

Spaudoje dirbau nuo 1979 metų.
Dirbau “Vakarinėse naujienose”, Komjaunimo tiesoje”, “Valstiečių laikraštyje”, VRM savaitraštyje “Sargyba”.
Paskutinius 10 metų – “Lietuvos žinios”, spec.korespondentas, automobilių, transporto, logistikos priedo TRASA redaktorius.
Išėjau iš darbo, kadangi sunkiai susirgau. dabar sveikata normali.

867938636

error

Tekstų kūrimas/copywriter/pr

Greitai, kūrybiškai ir įdomiai galiu rašyti pačius įvairiausius tekstus, taip pat pasirūpinti Jūsų viešaisiais ryšiais.
Patirtis žurnalistikoje – 3,5 m.
Patirtis PR srityje – 2,5 m.

8 614 87683

error

ANGLŲ, PRANCŪZŲ, ISPANŲ k. vertimas

Profesionaliai verčiu įvairaus pobūdžio tekstus  iš/į anglų, prancūzų bei ispanų kalbas. Esu kvalifikuota ir patyrusi vertėja, dirbu atsakingai ir kruopščiai, todėl garantuoju sklandų ir taisyklingą vertimą. Taip pat teikiu redagavimo paslaugas.

error

Tekstų kūrimas

Rašau įvairius komercinius tekstus lietuvių ir anglų kalbomis: reklamos tekstus, įmonių veiklos pristatytymus, Interneto tinklapių tekstus, oficialius laiškus, tekstus plakatams, informaciniams leidiniams ir pan. Garantuoju kūrybišką požiūrį, kokybišką turinį ir, žinoma, skalndžią bei taisyklingą kalbą.

error

Vertimas/Rašymas anglų kalba

Profesionaliai verčiu tekstus į/iš anglų kalbos. Galiu parašyti ribotos apimties tekstą anglų kalba. Sukaupta patirtis: 6 metai.// +37065200039

error

Tekstų rašytoja

Turiu nemenkos patirties tekstų rašyme televizijai, spaudai pačia įvairiausia tematika, o taip pat tekstų rašyme reklamai. Mėgiamos sritys psichologija, gyvenimo būdas, grožis, religija, sveikata ir kitos.

8 618 84889

error

Vertimai, tekstų kūrimas, redagavimas

Vertimai raštu iš / į anglų bei iš rusų k. (teisiniai, finansiniai, medicininiai dokumentai, kosmetikos ir pan. prekių katalogai, įvairaus pobūdžio tekstai).
Operatyviai ir kokybiškai kuriu ir redaguoju tekstus (reklaminiai tekstai, oficialūs dokumentai) bei interneto svetainių turinį.
Galiu kurti ir atnaujinti interneto svetaines pagal turinio valdymo sistemas.

370 611 90501

error

Straipsniai medicinos tema

Patyrusi žurnalistė rašo straipsnius sveikatos, sveikos gyvensenos, medicinos mokslo temomis. Dirbu greitai, kokybiškai, galiu profesionaliai parengti sudėtingas temas. Tel.8 698 50933.

error

Vertimai/Redagavimas/Mokymai

Anglų-Lietuvių kalbų vertėja dirbu jau 3 metus, esu išvertusi 8 knygas įvairioms Lietuvos leidykloms. Dirbu tiek su specifine (psicholigine), tiek su grožine literatūra. Esu atsakinga, kūrybiška, darbą VISUOMET atlieku laiku. Anglų kalba laisvai kalbu jau 16 metų. Privačiai mokau pradedančiuosius.

8 647 89239

error

Vertimai, lokalizavimas

Esu švietimo vadybos magistrantė, turiu taikomosios matematikos bakalaurą. Verčiu IT srities tekstus iš anglų ir rusų kalbų į lietuvių ir atvirkščiai. Taip pat verčiu programinę įrangą.

ristinak.wordpress.com

error

Tekstų rašytojas

Rasytojas.lt

Rašau tekstus interneto puslapiams, įmonių tinklaraščius, straipsnius į žiniasklaidą, taip pat ir SEO straipsnius. Turiu per 70 įvairios tematikos tinklaraščių savo bei klientų straipsniams.

Susisiekite: 865889266, info@rasytojas.lt.

error

žiniasklaida/viešieji ryšiai

Esu žurnalistė. Rašytoja. Redaktorė. Vertėja. Viešųjų ryšių atstovė. Įvairių projektų vadovė. Gyvenant nuolat lekiančiame ir sparčiai kintančiame amžiuje tiesiog privalai būti daugiafunkcinis žmogus.
Galiu padėti pristatyti jūsų verslą, užpildyti tuščius įmonės tinklalapio puslapius, sukurti ir prižiūrėti verslui taip reikalingas socialinių tinklų (Facebook, Google, Twitter ir pan.) paskyras, atnaujinti pamirštą tinklaraštį, parengti originalų pranešimą spaudai, analitinį straipsnį ar interviu, suredaguoti bet kokio formato tekstą, suformuoti reklaminę kampaniją arba organizuoti Protų mūšį jums ir jūsų kolegoms.

www.indrea.lt

error

Vertimas / redagavimas

Esu 4-to kurso filologijos studentė, mylinti kalbas ir nuolat tobulinanti savo įgūdžius. Jau esu atlikusi vertimo praktiką, turiu tekstų redagavimo patirties. Mielai išversčiau ar suredaguočiau įvairaus pobūdžio lietuviškus ir angliškus tekstus. Garantuoju draugišką ir sklandžią komunikaciją.

k_sabaliauskaite@yahoo.com

error