Paslaugos

dizaineris (2d, 3d, vektoriai, web, spauda)

Grafinis dizainas (spauda, web): tipografinės sistemos, iliustracijos, fotomontažas, maketavimas. Įmonės, produkto ar paslaugos identiteto modelio kūrimas: idėjos-eskizai, įgyvendinimas, palaikymas. 3d modeliavimas, tekstūravimas (produktų, personažų, objektų). Vizualizacijos. Storyboard. Animavimas: 3d, flash, naudojant kitas technikas.

www.gruodisguma.lt / 37067105962

Dizaineris fotografas

Aš esu Yevgeni Kacnelson, laisvai samdomas architektas, dizaineris ir fotografas. Gimiau Lietuvoje, 1980m. 2000-2004 metais studijavau Architektūrą ir Dizainą ORT Braude Engineering Koledže, Karmiel mieste, Izraelyje. Nuo pat mokslų baigimo iki šių dienų aš nuolatos tobulinu savo įgūdžius įvairiuose teoriniuose, dialoginiuose ir praktiniuose kursuose.
Turiu dešimties metų darbo patirtį. Esu dirbęs prie įvairių dizaino projektų.

www.ykd.lt / 37064615013

žiniasklaida/viešieji ryšiai

Esu žurnalistė. Rašytoja. Redaktorė. Vertėja. Viešųjų ryšių atstovė. Įvairių projektų vadovė. Gyvenant nuolat lekiančiame ir sparčiai kintančiame amžiuje tiesiog privalai būti daugiafunkcinis žmogus.
Galiu padėti pristatyti jūsų verslą, užpildyti tuščius įmonės tinklalapio puslapius, sukurti ir prižiūrėti verslui taip reikalingas socialinių tinklų (Facebook, Google, Twitter ir pan.) paskyras, atnaujinti pamirštą tinklaraštį, parengti originalų pranešimą spaudai, analitinį straipsnį ar interviu, suredaguoti bet

Vertimas / redagavimas

Esu 4-to kurso filologijos studentė, mylinti kalbas ir nuolat tobulinanti savo įgūdžius. Jau esu atlikusi vertimo praktiką, turiu tekstų redagavimo patirties. Mielai išversčiau ar suredaguočiau įvairaus pobūdžio lietuviškus ir angliškus tekstus. Garantuoju draugišką ir sklandžią komunikaciją.

k_sabaliauskaite@yahoo.com

Dizainerė

Jauna, kūrybinga ir perspektyvi dizainerė. TIKSLAS: Gauti naują projektą (internetinių svetainių dizainas, maketavimo ir spaudos darbai, firminio stiliaus kurimas), kuriuose galėčiau realizuoti savo originalias ir meniškas idėjas.Aš sugebu pagrįsti savo nuomonę- tai padeda darbo išmanymas ir patirtis. Darbo pobūdis turėtų būti laisvo grafiko arba galimybė dirbti interneto pagalba. Miestas – nesvarbu.

www.laurasamulionyte.ten.lt / 867710950

Web arba Java/Python programuotojas

Programuoju galyma sakyti nuo vaikystes. Pirma programa parašiau budamas 14 metų. Turbut dėl to ir įstojau į VU, įgyti informatikos specialybe (baigynėju ketvirtą kursą).
Didžiausia darbo patirti aišku sudaro IT specializuojantis įmonės. Turiu beveik dvieju metų patirties kuriant WEB svetainės ir programas (Daugumą iš kurių yra PHP+MYSQL+Javascript projektai). Taip pat rašau ir desktopines applikacijas, nauduojant Java, Python arba Ruby (off-rails).

IT inžinierius / dizaineris maketuotojas

Esu kompiuterių ir kompiuterinės technikos specialistas, turintis didelę patirtį ir tarptautinius kvalifikaciją atitinkančius sertifikatus. Tvarkau stacionarius, nešiojamuosius kompiuterius, perinstaliuoju Windows, Mac OS X sistemas, diegiu ir konfigūruoju įvairias programas, valau užkrėstus virusais kompiuterius. Konsultuoju įvairiais kompiuterijos klausimais. Taip pat kuriu dizainą ir maketuoju lankstinukus, brošiūras, knygas. Mano privalumas – mėgstu dirbti su didelės apimties tekstais, ko šiaip dizaineriai nemėgsta, todėl

Logotipų Kūrimas

Kviečiu pasižiūrėti mano darbus: www.sabinakorzunova.com

Logotipo sukurimo eiga (5 d.d.):
1- aptarsime jūsų veiklą ir viziją (1d.)
2- pateikiami 3 logotipo variantai pasirinkimui (2d.)
3- pasirinkto logotipo korekcijos ir darbinių failų perdavimas (2d.)

Profesionaliai dirbu pagal individualią veiklą ir išrašau sąskaitas.

Taip pat maketuoju ir ruošiu spaudai bukletus, skrajutes, plakatus, vizitines korteles, logobookus.
Kuriu Facebook ir Instagram postus, coverius reklamai.

Dizainerė / Grafikė

Dirbu dviem kryptim:
1.Grafinis dizainas (reklama, įvaizdis, firminis stilius ir t.t.)(darbo patirtis 5 metai).
2. Kūryba / menai (dalyvavimas parodose, bendradarbiavimas su knygų leidyklomis, meno galerijomis ir t.t.)

Daugiau apie mano veiklą – dizainų ir kūrybos pavyzdžiai – nurodytoje svetainėje.

www.milenaliutkute.com

fotografija, fotografas

Fotografuoju vestuves, krikštynas, mergvakarius, bernvakarius bei kitas šventes. Taip pat galiu pateikti įvairių renginių fotoreportažą. Organizuoju asmenines bei šeimos fotosesijas, sugalvoju įdomias lokacijas, idėjas. Turiu patirties fotografuojant interjerą, įvairiausiems reklamos bei dizaino darbams.

Daugiau info: www.mjstudio.lt

37065927114

Web Dizaineris

Web dizainas, svetainių optimizavimas paieškos sistemoms, fotografija, valdymo sistemų pritaikymas, svetainių talpinimas ir kita…

www.mmarius.lt

dizainerė, iliustratorė

Esu kūrybinga, atvira naujovėms, darbšti, komunikabili ir atsakinga. Esu įsitikinusi, kad tai vienos svarbiausių asmeninių savybių dizaineriui. Dirbu su spaudos darbais, iliustruoju.

www.nananai.lt

Fotografas

Taurages fotografijos galerijos vadovas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Lietuvos spaudos fotografu klubo narys. Fotografavimo patirtis 15 metu. Daugelio personaliniu ir bendru parodų dalyvis.

www.romualdas.lt / 868641142

flash/3d/interaktyvus/grafinis/web/spaud

Web, wordpress, flash, 3d, interaktyvus, leidybos, grafinis, video, audio, web dizainas; iliustracijos, logotipai, baneriai, DVD/Bluray, animacija, firminis stilius.

www.universal.portfoliobox.me/ / 869145250

fotografė

Fotografuoti – tai laisvai matyti. Profesionalios fotografijos paslaugos: studijinė fotografija, reklaminė fotografija, objektų fotografija ir t.t.

www.vikafoto.lt / 868253618

WEB dizaineris

Esu laisvai samdomas WEB dizaineris, turiu nemažą skaičių įvairaus sudėtingumo projektų. Atlieku visus interneto svetainės kūrimo darbus, optimizuoju interneto svetaines paieškoms sistemoms, pasirūpinu puslapio talpinimu, domenais.

www.viktoras.lt / 37064259421

Programavimas, Web Programavimas

Esu 36 metų informacinių technologijų inžinierius – programuotojas, turintis aukštąjį išsilavinimą bei 16 metų darbo patirtį informacinių technologijų srityje. Turiu patirties informacinių tinklų, serverių, internetinių parduotuvių kūrime, priežiūroje, administravime. Buhalterinės apskaitos pagrindai, duomenų sinchronizavimas tarp apskaitos programų ir internetinių parduotuvių.Puikiai kalbu lietuvių, rusų, lenkų kalbomis, gerai anglų technine kalba. Esu darbštus, imlus naujoms žinioms, komunikabilus. Domiuosi naujovėmis profesinėje srityje, stengiuosi

Dizaineris/maketuotojas

Šiuo metu studijuoju KTU dieniniame skyriuje, žiniasklaidos inžinerijos specialybę. Nuo 2006 metų dirbu kaip laisvai samdomas dizaineris-maketuotojas. 2007 metais dirbau dizaineriu-maketuotoju VŠĮ “OSC”, o nuo 2008 šioje įmonėje dirbu kaip OSC dizaino grupės vadovas. Šiuo metu ieškau galimybės dirbti papildomai, maketuotoju, noriu pritaikyti savo patirtį praktikoje ir toliau lavinti savo įgudžius dizaino srityje.

giedro.lt / 3706623561

Svetainiu kurimas/Dizainerio paslaugos

Individualaus dizaino kūrimas
3 mėn. nemokamu talpinimu
Svetainė keliomis kalbomis
Svetainė atitinka visus SEO standartus
Nemokamos korekcijos
Profesionalios legalios nuotraukos
Patogi turinio valdymo sistema
1 metų garantija

reklamosasai.lt

860438043