Fotografavimas, filmavimas, vaizdo apdorojimas

fotografija, fotografas

Fotografuoju vestuves, krikštynas, mergvakarius, bernvakarius bei kitas šventes. Taip pat galiu pateikti įvairių renginių fotoreportažą. Organizuoju asmenines bei šeimos fotosesijas, sugalvoju įdomias lokacijas, idėjas. Turiu patirties fotografuojant interjerą, įvairiausiems reklamos bei dizaino darbams.

Daugiau info: www.mjstudio.lt

37065927114

Fotografas

Taurages fotografijos galerijos vadovas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Lietuvos spaudos fotografu klubo narys. Fotografavimo patirtis 15 metu. Daugelio personaliniu ir bendru parodų dalyvis.

www.romualdas.lt / 868641142

fotografė

Fotografuoti – tai laisvai matyti. Profesionalios fotografijos paslaugos: studijinė fotografija, reklaminė fotografija, objektų fotografija ir t.t.

www.vikafoto.lt / 868253618

Fotografė

Įvairių produktų fotografavimas, natiurmortas, maistas, interjeras, rūbai ir tt. Fotoreportažai ( įvairūs renginiai, šventės, koncertai ir tt.) Vestuvės, Krikštynos, Asmeninės, šeimos, vaikų, nėščiųjų, erotinės ir tt. fotosesijos gamtoje. Fotomontažas, nuotraukų koregacija ir retušavimas, dizainas. Foto archyvas.

www.freewebs.com/dfoto / 869969006

Fotografas

Esu Nerijus Šabanauskas – laisvai samdomas fotografas Kaune ir visoje Lietuvoje www.nerofoto.eu
Fotografija man yra ne tik profesija, tai – mano gyvenimo būdas.

nersab@gmail.com / 860278565

Video operatorius, montažas

Man 33 metai, pradėjau filmuoti būdamas 16m. KVARC kino kamera, filmavimas mano hobi, dabar ir duona. 98-99m. Alytaus regioninė televizija- reportažai, vaizdo klipai, filmavimas ir komp. montažas. 2001-2005m. VADo studija trijų savaitinių laidų, reklaminių klipų filmavimas ir montažas ir begalė samdomų darbų. Dirbu su visomis DV kameromis, kelis kartus teko su Betacamu. įvaldytos programos: Adobe premiere,Edius, Adobe After Effects, Corel,

Vaizdo montažas

Taigi, esu Vytautas Pauliukevičius. Gimęs 1988-12-25 (taip, taip, per Kalėdas). Gimiau ir augau Senojoje Varėnoje.
Nuo ankstyvos vaikystės atsiskleidė mano polinkis menams. Išbandžiau beveik visas meno šakas, pradedant tuo, kad piešiau plakatus, ir baigiant dalyvavimu poezijos pavasariuose.
O nuo 2007m. susidomėjau kinu. Puikiai prisimenu 2007-ūjų m. rugpjūčio vakarą. Buvau nusipirkęs naują NOKIA telefoną, kuriame buvo filmavimo funkcija. Susitikau su pora

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS

Menine, reportazine vestuviu fotografija Klaipedoj ir Klaipedos rajone. Naudojame skaitmeninę fototechniką, nuotraukas koreguojame, retušuojame.
Mūsų kainos maloniai nudžiugins! WWW.FOTOGRAFAS.TAI.LT
Kontaktai: Maksim +370 67 67 25 95; www.fotografas.tai.lt

• paveikslavimo trukmė nuo 3-8 val.
• nuotraukų kiekis – 300-700 vnt. (DVD laikmenoje)
• koliažai – 10-15 vnt.
• koreguotų nuotraukų kiekis – 300-400 vnt.
• sukuriamas nuotraukų foto filmas
• sumaketuojamas