Fotografavimas, filmavimas, vaizdo apdorojimas

Asmeninė fotosesija ne 7̶0̶€, o 50€

Sveiki mano vardas Kipras fotografuoju žmones jau 3 metai. Šiuo metu turiu jums ypatingą pasiūlymą – profesionalia asmeninę fotosesiją, vos už 50 Eurų. Siūlau penkias specialiai tau atrinktas ir profesionaliai retušuotas portretines nuotraukas, kurias galėsi drąsiai kelti į darbo portalus (linkedin, cvbankas.lt), ir greičiau susirasti darbą*, į savo facebook profilį ir susirinkti šimtus likeų*, o tie kurie labai save

Fotografė

Sveiki, esu laisvai samdoma fotografė Simona Cemolonskaitė. Fotografija, man yra daugiau nei hobis, tai pačių brangiausių akimirkų įamžinimas, tai momentų, kurie tampa istorija išsaugojimas. Vestuvių, gimtadienių, krikštynų, vakarėlių, asmeninės fotosesijos.

867550182

Filmavimo ir video montažo paslaugos

videoridas@gmail.com
www.facebook.com/videoridas

Patirtis: 10 metų
Išsilavinimas: 3 metai video meistrystės mokymosi Liuksemburge, Service National de la Jeunesse
Dokumentinio filmo „Gente Feliz“ režisierius (premjera 2017 m. lapkričio 7 d.)
Reperio Donato Medzevičiaus (Medono) pirmą kartą Lietuvoje išleisto video albumo USB formatu „Kvėpuok“ bendraautorius.

Dirbu: visoje Lietuvoje
Prioritetas: nestandartiniai užsakymai.
Kam daryti taip, kaip visi, jei gali daryti taip, kaip niekas dar

Fotografė/postproduktorė/maketuotoja

Užsiimu fotografija, postprodukcija, maketavimu. Turiu gerus darbo kompiuteriu įgudžius – puikiai valdau Adobe Photoshop, Adobe InDesigh, CorelDRAW, Sony Vegas programas.

Esu pareiginga, kruopšti.

370 658 55036

videoreklama, vinjetes, flashanimacija

5 metų patirtis, videomontažas, vinjetės, slideshow, flashprezentacijos, reklaminiai videoklipai, 3D pagrindai, 3d trekingas, fotoretušas, renginių video apipavidalinimas..
Soft:Fusion5.2, BorisRed, Adobe PS, AI, Flash, Audition, Edius, Cinema 3D, SynthEye…
Reklama: BalticumTV, ACM

8-68081474

Filmavimas, montavimas, komp. grafika

Kuriu įvairaus pobūdžio filmus: dokumentinius, reprezentacinius, edukacinius, taip pat filmuoju ir montuoju įvairius renginius: koncertus, konferencijas, krikštynas ir pan. Dirbdamas prie didesnių projektu bendradarbiauju su talentingais operatoriais, garso režisieriais, animatoriais bei kitais audiovizualinių menų profesionalais su kuriais siekiame maksimalaus rezultato ir kokybės. Taip pat užsiimu dvimate animacija, judančia grafika, gebu sukurti įvairaus sudėtingumo vaizdo klipus bei reklaminius siužetus, užsklandas, vinjetes,

Fotografė

Fotogafavimas iškietimuose, fotografavimas studijoje, nuotraukų retušavimas, fotomontažai.

www.ei-ei.lt

Fotografija

Režisūrinė fotografija – fotoimprovizacijoms moterims, vestuvių ir kitų renginių fotografavimas, asmenines fotosesijos, portretai, aktai, fotosesijos besilaukiančioms moterims, šeimoms, vaikams…

www.giedrerein.lt

fotografija, fotografas

Fotografuoju vestuves, krikštynas, mergvakarius, bernvakarius bei kitas šventes. Taip pat galiu pateikti įvairių renginių fotoreportažą. Organizuoju asmenines bei šeimos fotosesijas, sugalvoju įdomias lokacijas, idėjas. Turiu patirties fotografuojant interjerą, įvairiausiems reklamos bei dizaino darbams.

Daugiau info: www.mjstudio.lt

37065927114

Fotografas

Taurages fotografijos galerijos vadovas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Lietuvos spaudos fotografu klubo narys. Fotografavimo patirtis 15 metu. Daugelio personaliniu ir bendru parodų dalyvis.

www.romualdas.lt / 868641142

fotografė

Fotografuoti – tai laisvai matyti. Profesionalios fotografijos paslaugos: studijinė fotografija, reklaminė fotografija, objektų fotografija ir t.t.

www.vikafoto.lt / 868253618

Fotografė

Įvairių produktų fotografavimas, natiurmortas, maistas, interjeras, rūbai ir tt. Fotoreportažai ( įvairūs renginiai, šventės, koncertai ir tt.) Vestuvės, Krikštynos, Asmeninės, šeimos, vaikų, nėščiųjų, erotinės ir tt. fotosesijos gamtoje. Fotomontažas, nuotraukų koregacija ir retušavimas, dizainas. Foto archyvas.

www.freewebs.com/dfoto / 869969006

Video operatorius, montažas

Man 33 metai, pradėjau filmuoti būdamas 16m. KVARC kino kamera, filmavimas mano hobi, dabar ir duona. 98-99m. Alytaus regioninė televizija- reportažai, vaizdo klipai, filmavimas ir komp. montažas. 2001-2005m. VADo studija trijų savaitinių laidų, reklaminių klipų filmavimas ir montažas ir begalė samdomų darbų. Dirbu su visomis DV kameromis, kelis kartus teko su Betacamu. įvaldytos programos: Adobe premiere,Edius, Adobe After Effects, Corel,

Vaizdo montažas

Taigi, esu Vytautas Pauliukevičius. Gimęs 1988-12-25 (taip, taip, per Kalėdas). Gimiau ir augau Senojoje Varėnoje.
Nuo ankstyvos vaikystės atsiskleidė mano polinkis menams. Išbandžiau beveik visas meno šakas, pradedant tuo, kad piešiau plakatus, ir baigiant dalyvavimu poezijos pavasariuose.
O nuo 2007m. susidomėjau kinu. Puikiai prisimenu 2007-ūjų m. rugpjūčio vakarą. Buvau nusipirkęs naują NOKIA telefoną, kuriame buvo filmavimo funkcija. Susitikau su pora

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS

Menine, reportazine vestuviu fotografija Klaipedoj ir Klaipedos rajone. Naudojame skaitmeninę fototechniką, nuotraukas koreguojame, retušuojame.
Mūsų kainos maloniai nudžiugins! WWW.FOTOGRAFAS.TAI.LT
Kontaktai: Maksim +370 67 67 25 95; www.fotografas.tai.lt

• paveikslavimo trukmė nuo 3-8 val.
• nuotraukų kiekis – 300-700 vnt. (DVD laikmenoje)
• koliažai – 10-15 vnt.
• koreguotų nuotraukų kiekis – 300-400 vnt.
• sukuriamas nuotraukų foto filmas
• sumaketuojamas