Taigi, esu Vytautas Pauliukevičius. Gimęs 1988-12-25 (taip, taip, per Kalėdas). Gimiau ir augau Senojoje Varėnoje.
Nuo ankstyvos vaikystės atsiskleidė mano polinkis menams. Išbandžiau beveik visas meno šakas, pradedant tuo, kad piešiau plakatus, ir baigiant dalyvavimu poezijos pavasariuose.
O nuo 2007m. susidomėjau kinu. Puikiai prisimenu 2007-ūjų m. rugpjūčio vakarą. Buvau nusipirkęs naują NOKIA telefoną, kuriame buvo filmavimo funkcija. Susitikau su pora draugų, o kadangi buvo vėsoka stovėti vietoje- pradėjome stumdytis ir iš to išsirutoliojo visa draugiška kovos scena. 😀 Tada vienas iš draugų pasiūlė viską nufilmuoti, ir padaryti kovinį filmą, juk turiu telefoną su filmavimo funkcija. Nuo to viskas ir prasidėjo. Pradėjau domėtis filmavimu, ir ieškotis bendraminčių. Ir gan greitai radau vieną. Jis pakvietė atvykti i Vilnių, ten susirinko daugiau bendraminčių, ir taip gimė mano pirmasis darbas. Tąsyk grįžęs į Varėną jį visai mokyklai parodžiau. O dabar laikau giliai stalčiuje paslėpęs, ir tik retkarčiais norėdamas pasijuokti išsitraukiu. 😀
Toliau sekė netikėta pažintis su www.komedia.org įkūrėju Uč£is Nastevičs. Ta progą teko pasisvečiuoti Latvijoje. Apsilankyti kino festivalyje Novčc kameru!, bei užsukti į Rygos kino studiją. Pastarojoje užsiklaidžiojęs vos spėjau į autobusą grįžti į Lietuvą.
Po to teko surengti atsakomajį smūgį ir surengti latviams ekskursiją Lietuvos Kino Studijoje. Dar tą dieną padarėm vienos minutės filmuką ‘‘Baltijos kelias‘‘.
Vėliau pradėjau domėtis vfx (vaizdo efektais). Ir sukūręs vaizdo efektų kupiną filmuką su juo laikiau dailės egzaminą. Išlaikiau gerai. Devynetą gavau. Kodėl dešimtuko negavau? Galbūt todėl, kad darbą egzaminui pateikiau be jokių aplankų ir aprašymų- tik DVD diską. 😀
Dar tais pačiais metais sudalyvavau kūrybiniame projekte ”Jaunas kinas 2008”. Ten uždebiutavau kaip aktorius filme ”Ego Centre”.
Po to pradėjau kurti filmus įvairiems festivaliams. Ir juose visai neblogai sekėsi. 2008m. reklamų festivalyje ‘‘Parduodu babcę‘‘ gavau diplomą už kūrybiškumą. O praėjusiais metais poros minučių filmų konkurse ‘‘LABAS siaubukai‘‘ mano filmas ‘‘baimės akys plačios‘‘ pelnė net dvi nominacijas- geriausio siaubuko, ir geriausio scenarijaus. Bei dar vienas laimėjimas- festivalyje ‘‘kinomanai 2010‘‘ su filmu ‘‘kontrabanda‘‘ pelniau auksinio kinomano titulą.
Mano darbus galite pamatyti www.nextizious.lt skyrelyje darbai.

www.nextizious.lt / 37062280198