Labas! ☺️ Esi žmogus, kuriam reikia pagalbos su SEO paslaugomis, tačiau nežinai kas tai yra ir kam to reikia? Tuoj aš viską paaiškinsiu

Jeigu nori visko greitai ir paprastai, SEO paslaugos tai procesas, kurio metu tinklapis yra pritaikomas tiek prie paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo, Bing, Yandex, tiek ir lankytojams, siekiant, kad tinklapyje esantis turinys kuo tiksliau atspindėtų paieškos užklausas (kitaip vadinamas raktažodžiais ar raktiniais žodžiais).

Tinklapiai, kurie kurie yra pritaikyti būtent prie tų raktinių žodžių, kuriuos veda lankytoji į paieškas, yra rodomi aukščiausiose paieškos pozicijose. Tai reiškia, kad tinkamai sutvarkius ir prižiūrint Jūsų tinklapį, į jį galima pritraukti lankytojų srautą, kurie gali pavirsti klientais ar pirkėjais.

Jūsų tinklapis gali būti rodomas TOP pozicijose jeigu jis:

  1. atitinka Google sistemos reikalavimus,
  2. yra naudingas ir įdomus lankytojams
  3. yra stipresnis už konkurentų tinklapius
  4. nėra pažeidęs Google nuostatų.

Galima teigti, kad SEO paslaugos yra vienas efektyviausių reklamos būdų, kadangi Jūsų tinklapį suranda būtent tie žmonės, kurie ieško teikiamų paslaugų ar prekių. Didžiausias tokių lankytojų privalumas yra tas, kad jie jau ateina į puslapį turint suformuotą poreikį į Jūsų prekes ar paslaugas.

Manau, kad pats laikas pristatyti save. Esu Jokūbas. Gyvenime baigiau skaitmeninės komunikacijos studijas, o šiuo metu esu SEO specialistas. Mano karjeros pradžia prasidėjo prieš 4 metus. Esu dirbęs su dideliais projektais, kuriuos pavyko iškelti į aukštas pozicijas paieškos sistemose. Labai gaila, kad pagal sutartis ir duomenų apsaugą negaliu pasigirti prekiniais ženklais, su kuriais dirbau. Jau du metus esu skaitmeninio marketingo projektų vadovas ir sėkmingai užsibuvau šioje sferoje. Šiuo metu turiu gana daug laisvo laiko, kurį galėčiau skirti Jūsų tinklapio optimizavimui, strategijos ar analizės kūrimui. Jie sudominau, būtinai susisiekite su manimi ir galėsime pasikalbėti daugiau.

Kontaktai:

☎️ Tel. numeris: +37069993466