LogoSvajojate apie savo knygą? Yra būdas ją išleisti greitai ir nebrangiai. Kaip nemažai kitų modernių rašytojų, galite tapti autoriumi elektroninės knygos, kurios tiražas niekada nesibaigs. Nesvarbu, poezijos, prozos ar kito žanro – profesionaliai parengtas Jūsų leidinys bus pasiekiamas skaitytojams tol, kol egzistuos internetas. Beje, elektroninę knygą visai nesunku vėliau paversti ir tradicine, popierine knyga.

Gal renkatės tik tradicines knygas, Jums būtinas popieriaus kvapas ir verčiamų puslapių šiugždėjimas? Jokių bėdų, tokią knygą irgi galima išleisti, tik papildomai kelis šimtus eurų kainuos spausdinimas. O gal Jūsų knygai trūksta tik kai kurių dalykų, pvz, ji jau suredaguota ar pan.? Geromis kainomis siūlau ir atskiras Jums reikalingas su tekstais susijusias paslaugas.

Esu diplomuotas lietuvių filologijos specialistas, su leidyba susijęs nuo 1995 m. (redaktorius, maketuotojas, žurnalistas, tekstų kūrėjas), tad turiu ir reikiamų žinių, ir patirties. Priklausau elektroninių knygų leidėjų asociacijai „Naujas vardas“, kaip asociacijos narys esu išleidęs jau kelias dešimtis elektroninių knygų. Pats esu keleto knygų autorius ir bendraautorius, manau, suprasiu ir Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Susidomėjote? Atsiųskite knygos rankraštį, peržvelgsiu ir mielai atsakysiu į Jums rūpimus klausimus. Arba tiesiog parašykite ar paskambinkite, mielai suteiksiu daugiau informacijos.

Daugiau info – lescinskas.net